Pearl Jam

Pearl Jam

Koncerty Pearl Jam

Legenda grunge PEARL JAM w Polsce! Amerykanie wystąpią już 23 lipca 2021 w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na koncert Pearl Jam już w sprzedaży.

O Pearl Jam

Muzykom z  Seattle w październiku 2015 stuknęło 25 lat. Pearl Jam mają na koncie jedenaście albumów studyjnych (ostatni Gigaton ukazał się w 2020 roku), setki wyjątkowych występów na żywo i wielu fanów na całym świecie. Wraz z Nirvaną, Alice in Chains oraz Soundgarden, Pearl Jam tworzyli Wielką Czwórkę z Seattle. Ciągle cieszą się uznaniem krytyków i fanów – sprzedali ponad 85 milionów albumów na świecie! Pearl Jam zostali wprowadzeni do Rock and Roll Hall of Fame. 

 

Z okazji legendarnych, wyprzedanych występów Pearl Jam na stadionie Wrigley Field podczas historycznego dla klubu Chicago Cubs sezonu World Series, Zespół wydał niedawno film dokumentalny Let’s Play Two i towarzyszącą mu ścieżkę dźwiękową, z okazji legendarnych występów Pearl Jam na stadionie Wrigley Field podczas historycznego dla klubu Chicago Cubs sezonu World Series.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Lugnuts, CC-BY-SA 4.0

 Pearl Jam - Często zadawane pytania

  • Koncert Pearl Jam odbędzie się 23 lipca 2021 roku
  • Koncert odbył się 1 listopada 1996 roku w hali Torwar w Warszawie.
  • Debiutancki album zespołu Pearl Jam to "Ten". Wydawnictwo wspiąło się w 1992 roku na szczyty list przebojów. Tej płyty pochodzą takie hity jak "Jeremy", "Evenflow" czy "Alive".
  • Pearl Jam to, obok Nirvany, Soundgarden oraz Alice In Chains, przedstawiciele grunge'u, jednej z odmian muzyki rockowej, która narodziła się w Seattle.
  • 22 października 1990 roku zespół zagrał swój pierwszy koncert w klubie Off Ramp, w Seattle, pod nazwą Mookie Blaylock. Ten dzień jest uznawany za oficjalną datę powstania zespołu.
  • Pearl Jam obecnie tworzą Eddie Vedder, Jeff Ament, Stone Gossard, Mike McCready, Matt Cameron, Boom Gaspar.
  • O Pearl Jam został nagrany w 2011 roku film dokumentalny wyreżyserowany przez Camerona Crowe'a. Film nosi nazwę Pearl Jam Twenty (także znany jako PJ20) iż jest on perspektywą na zespół po 20 latach istnienia.
  • Kolejny film o zespole to PEARL JAM - LET'S PLAY TWO z 2017 roku w reżyserii Danny'ego Clincha. Opowiada o przygotowaniach do koncertu na stadionie Wrigley Field.
  • Najpopularniejsze piosenki Pearl Jam pod względem wyświetleń na youtube to "Jeremy", "Even Flow", "Alive", "Do the Evolution", "Just Breathe".
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Pearl Jam
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/