Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta MONO INC.

MONO INC.

MONO INC.OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

MONO INC. to zespół, który powstał w Hamburgu w 2000 roku. Już od pierwszych chwil na scenie muzycznej, MONO INC. wyróżnia się charakterystycznym, mocnym brzmieniem. Grupa MONO INC. od samego początku swojego istnienia, wyróżnia się na tle pozostałych formacji muzycznych.

MONO INC. informacje o zespole 

Dzięki występom na coraz większych, niemieckich scenach muzycznych, zyskała popularność i stabilną pozycję na rynku. W ciągu 20 lat swojej działalności muzycznej grupa dorobiła się aż 12 albumów, które odniosły niewątpliwy sukces w gronie fanów dark rocku. Album wydany w 2020 rok pod nazwą "The Book of Fire" podbił niemiecką listę  przebojów, a album ten był najlepiej sprzedawanym albumem muzycznym w Niemczech. MONO INC. w Polsce wystąpił po raz drugi, po prawie 8-letniej przerwie, kiedy to zagrał przy okazji dwudziestej edycji festiwalu Castle Party.

MONO INC. koncerty

Koncerty MONO INC. To za każdym razem duża dawka pozytywnych emocji. Wydarzenia są też okazją, aby usłyszeć ich utwory na żywo i spędzić czas w otoczeniu wyjątkowych dźwięków. MONO INC. koncerty kieruje przede wszystkim do fanów ciężkiego brzmienia. 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Markus Felix, CC-BY-SA 4.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też