Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta MONO INC.

MONO INC.

MONO INC.OpisWydarzeniaMONO INC. - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

MONO INC. to zespół, który powstał w Hamburgu w 2000 roku. Już od pierwszych chwil na scenie muzycznej, MONO INC. wyróżnia się charakterystycznym, mocnym brzmieniem. Grupa MONO INC. od samego początku swojego istnienia, wyróżnia się na tle pozostałych formacji muzycznych.

MONO INC. informacje o zespole 

Dzięki występom na coraz większych, niemieckich scenach muzycznych, zyskała popularność i stabilną pozycję na rynku. W ciągu 20 lat swojej działalności muzycznej grupa dorobiła się aż 12 albumów, które odniosły niewątpliwy sukces w gronie fanów dark rocku. Album wydany w 2020 rok pod nazwą "The Book of Fire" podbił niemiecką listę  przebojów, a album ten był najlepiej sprzedawanym albumem muzycznym w Niemczech. MONO INC. w Polsce wystąpił po raz drugi, po prawie 8-letniej przerwie, kiedy to zagrał przy okazji dwudziestej edycji festiwalu Castle Party.

MONO INC. koncerty

Koncerty MONO INC. To za każdym razem duża dawka pozytywnych emocji. Wydarzenia są też okazją, aby usłyszeć ich utwory na żywo i spędzić czas w otoczeniu wyjątkowych dźwięków. MONO INC. koncerty kieruje przede wszystkim do fanów ciężkiego brzmienia. 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Markus Felix, CC-BY-SA 4.0

Wydarzenia

MONO INC. - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi MONO INC.?

Miejscowości, w których MONO INC. wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn