MARUV

MARUV

Ukraińska piosenkarka MARUV popularność w Polsce zyskała przede wszystkim, dzięki utworowi ,,Drunk Groove", który podbił listy przebojów, jednak twórczość artystki to o wiele więcej. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów zajmuje się głównie muzyką pop oraz elektroniczną, jej pozostałe znane hity to ,,Siren Song", ,,Focus on me" czy ,,I Want You".

MARUV - fenomenalna artystka, charyzmatyczna osobowość

Poza działalnością muzyczną posiada również własną markę ubrań maruv_wear. W swoich teledyskach, które przez niektórych mogą zostać odebrane jako szokujące, MARUV stara się ukazywać kobiecą siłę, dlatego bohaterkami jej klipów są najczęściej wyzwolone kobiety. Do jej największych osiągnięć należy zdobycie Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego rosyjskiego wykonawcy, a także zwycięstwo w eliminacjach krajowych do Konkursu Piosenki Eurowizji  2019.

MARUV w Polsce 

Jedno z najgorętszych wydarzeń tej jesieni. MARUV w Polsce pojawi się już na początku października! Trasa MARUV koncerty 2021 została przeniesiona z kwietnia tego roku ze względu na ówczesną sytuację pandemiczną.

 

Obecnie w naszym kraju zostały zaplanowane dwa solowe koncerty w pierwszy weekend października. MARUV będzie można zobaczyć i usłyszeć 1.10 w Warszawie w klubie Palladium oraz 3.10 we Wrocławiu w Akademia Club - sprawdź dostępne MARUV bilety. Po długiej przerwie nareszcie możemy powrócić do wspólnego przeżywania muzycznych wydarzeń i imprezowania, bilety na koncerty zakupicie na naszych stronach. 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Dmitri Ignatchenko, CC-BY-SA 3.0

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

MARUV
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/