Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Artysta Lust For Youth

Lust For Youth

Lust For YouthOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Lust For Youth to utworzony w Szwecji, w 2009 roku projekt muzyczny, w skład którego wchodzą Hannes Norrvide i Malthe Fischer.

Lust For Youth informacje o zespole

Początkowo Lust For Youth był solowym projektem (a jednocześnie pseudonimem), który utworzył sam Hans Norrvide. W tamtym okresie muzyka jaką grał, była połączeniem ciężkiej muzyki darkwave z muzyką punkową i głośnymi elektronicznymi oraz gotyckimi brzmieniami. W 2011 roku Hannes Norrvide wydał swój pierwszy album zatytułowany "Solar Flare". Krótko po jego wydaniu i po rozstaniu ze swoją dziewczyną Norrvide przeniósł się z Goteborga do Kopenhagi, a tam zaprosił do współpracy swojego przyjaciela i producenta.

Niedługo potem do zespołu dołączył poznany już w Danii Malthe Fisher. Do 2016 roku zespół składał się z trzech muzyków. Z czasem ich twórczość zmieniła kierunek i obecnie jest to muzyka będąca połączeniem lekkich, tanecznych rytmów i popowych ballad nawiązujących do muzyki synth pop i coldwave w minimalistycznej odsłonie w towarzystwie syntezatorów. Brzmieniem przypominają nowoczesną interpretację muzyki Depeche Mode i New Order. Obecnie duet tworzy w Danii, a sami siebie nazywają "skandynawskim antydepresantem". Ich twórczość wywołuje zachwyt fanów na całym świecie.

Od 2011 roku Lust For Youth wydali 8 albumów: "Growing Seeds" wydany w 2012 roku, "Perfect wiev" wydany w 2013 roku, "Chasing the Light" wydany w 2013 roku, "International" wydany w 2014 roku, Better Looking Brother" wydany w 2015 roku, "Compassion" wydany w 2016 roku,  "Limerence (Ancient Methods Reply)" wydany w 2018 roku, "Lust For Youth" wydany w 2019 roku.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też