Łukasz Różański

Łukasz Różański

Łukasz Różański to urodzony 23 stycznia 1986 roku w Rzeszowie polski bokser wagi ciężkiej. Przygodę z boksem amatorskim rozpoczął w wielu 17 lat w klubie Wisłok Rzeszów. Debiut zawodowy zaliczył w październiku 2015 roku w Wieliczce  w walce z Mateuszem Zielińskim. Ostatnią walkę wygrał z Marco Coliciem w kwietniu 2017 (KO w drugiej rundzie). Aktualnie trenuje w klubie Stal Rzeszów pod okiem trenera Mariana Basiaka i Krzysztofa Przepióry. Jego dotychczasowy bilans to 6-0, 5 KO. W sześciu pojedynkach pięć z nich zakończył przed czasem, w tym cztery już w pierwszej rundzie. Starcie z Albertem Sosnowskim będzie dla niego wielkim sprawdzianem.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Łukasz Różański
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/