Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Lil Darkie

Lil Darkie

Lil DarkieOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Joshua Jagan Hamilton czyli Lil Darkie to urodzony w 1998 roku w Los Angeles amerykański raper, muzyk, artysta, autor tekstów i producent muzyczny.

O Lil Darkie 

Z jego inicjatywy powstały takie zespoły jak Gunk Rock, The Faggets i Spider Gang. Gatunki muzyczne jakie wykonuję są zróżnicowane z każdym wydanym utworem, od country po R&B. Jednak najczęściej wykonuję trap metal.

 

Jego muzyczne początki sięgają 2016 roku. Jego pierwszy singel, który wydany został pod pseudonimem Lil Darkie nosił tytuł No Hands i na sklepowe półki trafił 4 kwietnia 2018 roku. Później pojawiły się również utwory takie jak Holocaust, Jack Daniels i Genocide które głównie przyniosły mu w tamtym okresie rozgłos. Jednak jego piosenka HAHA z 2019 roku stała się virallem na TikTok oraz przyniosła mu większą popularność.

 

W 2019 roku pojawił asię jego płyta Swamp Drained. W 2020 roku wypuścił utwory takie jak  drink my piss nasty slut yeah yeah oraz Rap music wraz z towarzyszącym mu teledyskiem. Wszystkie single pochodziły z albumu This Does Not Exist, album i piosenki zdobyły miliony odtworzeń w serwisach muzycznych. 16 października 2020 roku z okazji swoich 22 urodzin, wydał teledysk do utworu „BATSHIT”.

Lil Darkie koncerty 2023

Lil Darkie w Polsce! Artysta odwiedzi Warszawę. Lil Darkie koncerty 2023 będą wyjątkową okazją, aby usłyszeć na żywo utwory z repertuaru artysty i spędzić czas w otoczeniu wyjątkowych dźwięków. Lil Darkie jest artystką, który zdobył popularność na całym świecie, a grono jego fanów cały czas się powiększa.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też