Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Artysta King No-One

King No-One

King No-OneOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

King No-One to popularna grupa muzyczna składająca się z czterech artystów. W ostatnich latach zrobiło się o niej naprawdę głośno, a duża liczba pochlebnych opinii na jej temat jest wynikiem przede wszystkim olbrzymiej elastyczności muzycznej, która sprawia, że poszczególne utwory King No-One znacząco się od siebie różnią. 

King No-One - z jakich piosenek jest znany?

Poważny debiut na scenie muzycznej King No-One zanotował w 2016 roku, wydając "Alcatraz". Piosenka ta przypadła do gustu wielu słuchaczom oraz miłośnikom dynamicznej muzyki, co sprawiło, że King No-One nie zamierzał spocząć na laurach i dalej się rozwijał. Rok później wydał piosenkę "Antichrist", która bardzo szybko zdobyła sporo wyświetleń i stała się jeszcze większą zapowiedzią rozwoju czteroosobowej grupy muzycznej. Największy rozwój zespołu przypadł na rok 2019. Wówczas King No-One wydał "Toxic Love" oraz "Lemonade", które w mgnieniu oka zawróciły w głowie fanów muzyki. Bardzo popularny numer zespołu, który zdaniem wielu jest jego znakiem rozpoznawczym, czyli "Bad Porno" wydano w dobie pandemii. Nie przeszkodziło to jednak, aby utwór ten przypadł go gustu tysiącom osób. 

Jakie albumy wydał King No-One?

Zespół King No-One działa na scenie muzycznej już całkiem długo, jednak dopiero w 2023 roku wydał swoją pierwszą, oficjalną płytę. Choć poprzednie piosenki King No-One odniosły relatywnie duży sukces, to z wydaniem płyty zespół zwlekał aż do tego roku. "The Dead Hotel", czyli pierwszy album w karierze zespołu, bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię fanów muzycznych i został sprzedany w tysiącach egzemplarzy. Choć na albumie nie ma zbyt wielu piosenek, bo zaledwie pięć, to i tak opinie na jego temat są bardzo pozytywne. Szczególną renomę zyskały piosenki "Forever Young" oraz "Pop-Up Superstar", które w dużej mierze wpłynęły na popularność tego albumu. Co ciekawe, płytę tę można nabyć także w formie winylowej, co jest ukłonem w kierunku kolekcjonerów tych gadżetów. 

W jakich miejscach będzie grał King No-One?

King No-One to zespół związany z Anglią, dlatego też większość koncertów gra właśnie w tym państwie. W niedawnym czasie miał on jednak okazję koncertować w Hamburgu, Berlinie oraz Pradze, aczkolwiek w najbliższym czasie ma się skupić przede wszystkim na festiwalach w Anglii. King No-One niebawem będziemy mogli usłyszeć w hrabstwie Oxfordshire, Yorkshire czy Leicestershire. Nie oznacza to jednak, że King No-One zamknie się na możliwość gry za granicą. Już w sierpniu 2023 roku zespół wystąpi bowiem na chorzowskim FEST Festival, dostając tym samym szansę na zaprezentowanie się polskiej publiczności. 

 

Źródło zdjęcia: FEST Festival

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jaki jest ulubiony gatunek muzyczny zespołu?
King No-One uwielbia przede wszystkim rock oraz muzykę alternatywną.
Z jaką wytwórnią współpracuje King No-One?
Podczas wydawania płyty "The Dead Hotel" King No-One współpracował z Fox Lane Records.
Jaki jest najdłuższy utwór King No-One?
Najdłuższa piosenka zespołu to "Two Islands" - trwa dokładnie 4 minuty oraz 12 sekund.

Fani lubią też

Zobacz też