Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Artysta God.Wifi

God.Wifi

Sprawdź wydarzenia
God.WifiSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

miejsce urodzenia:
Leszno
dyscyplina:
Raperka, artystka wizualna, DJ-ka, sportowiec (jazda na BMX)
social media:

Opis

God.Wifi (Wiktoria Maciuk) to niezwykle wszechstronna artystka z Leszna, ponieważ jest raperką, DJ-ką oraz artystką wizualną. Nie każdy jednak wie, że ma też dużo wspólnego ze sportem – z jazdą na BMX. Powiązana z muzyczną stajnią Internaziomale.

Muzyczny styl

Trudno jednoznacznie sklasyfikować muzyczny styl God.Wifi, ponieważ artystka jest kojarzona m.in. z kulturą hip-hopową, ale też muzyką elektroniczną/taneczną (DJ sety), hyperpopem i tą z dawnych lat (z okolic 2000 roku). Wiele zależy od tego, z jakim konkretnie projektem w danym momencie mierzy się Wiktoria i jaki gatunek będzie do niego najbardziej pasował.

Numery i współprace

Młoda artystka nie ma może tak dużego doświadczenia rynkowego, jak koleżanki z branży, ale może się już pochwalić kilkoma znanymi numerami i współpracami. Nikogo nie dziwi fakt, iż powiązana ze stajnią Internaziomale raperka współpracowała już m.in. z Żabsonem. Numery, z którymi kojarzona jest God.Wifi to przede wszystkim:

  • „Kocham Cię” (plus Żabson i Wroobel),
  • „Everyday”,
  • „Sweet”,
  • „2 late”,
  • „Do zobaczenia” (plus ksiaze700 i HubiTheKid),
  • „USA” (plus nath).

Warto podkreślić, że God.Wifi występowała już przed fanami m.in. w Warszawie. Wielka kariera stoi jednak przed nią otworem, więc można się spodziewać, że już w niedalekiej przyszłości będzie występować w całej Polsce.

Sport i inne zainteresowania

Jak już zostało wspomniane, God.Wifi można też kojarzyć z karierą sportową. Na tej płaszczyźnie idzie jej równie dobrze jak w muzyce, a może nawet i lepiej! W końcu Wiktoria Maciuk w 2023 roku została mistrzynią Polski na zawodach BMX Freestyle. Na BMX-ie jeździ od wczesnych lat szkolnych i sprawia jej to olbrzymią radość oraz satysfakcję. Wiktoria na swoim koncie ma też udział w Igrzyskach Europejskich w jeździe na BMX (Freestyle). W 2023 roku zajęła 10. miejsce.

Poza muzyką i sportem, God.Wifi interesuje się też fotografią i tworzeniem teledysków. Jak widać absolutnie nie można jej odmówić zaangażowania oraz pasji.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie urodziła się God.Wifi oraz czym tak właściwie się zajmuje?
God.Wifi, a tak właściwie Wiktoria Maciuk, to bardzo perspektywiczna raperka, DJ-ka oraz artystka wizualna, która urodziła się w Lesznie. Regularnie startuje też w zawodach w jeździe na BMX (z dużymi sukcesami). Ma dużo wspólnego z rapem, hyperpopem oraz muzyką elektroniczną/taneczną. Interesuje się też fotografią i tworzeniem teledysków.
Jakimi sukcesami sportowymi może się pochwalić God.Wifi?
God.Wifi została mistrzynią Polski w jeździe na BMX w konkurencji Freestyle – w 2023 roku. Dodatkowo reprezentowała kraj na Igrzyskach Europejskich 2023 i zajęła tam 10. lokatę. Jazdę na BMX trenuje od wczesnych lat szkolnych i sprawia jej to dużą frajdę.
Z jakimi numerami kojarzona jest God.Wifi?
God.Wifi nie ma jeszcze na swoim koncie zbyt wielu numerów, ale te, z którymi jest kojarzona to m.in.: „USA”, „2 late”, „Everyday”, „Sweet”, „Kocham Cię” oraz „Do zobaczenia”.
Z kim współpracowała już God.Wifi?
God.Wifi jest ściśle powiązana z muzyczną stajnią Internaziomale, co przełożyło się oczywiście na współpracę z Żabsonem. Dodatkowo działali już z nią m.in. Wroobel, ksiaze700, nath i HubiTheKid.

Fani lubią też

Zobacz też