Glen Hansard

Glen Hansard

Glen Hansard urodził się w 1970 roku w Dublinie, w rodzinie wielodzietnej. Jego kariera zaczęła się, gdy zagrał jako gitarzysta Outspan Foster w filmie "The Commitments".

Glen Hansard - informacje o artyście

Rozpoznawalność zdobył za sprawą napisanej przez siebie i śpiewanej wraz z Marketą Orglovą piosenki chwytającej za serce czyli "Falling slowly". Dostał nawet Oskara za skomponowanie jej. Utwór ten pojawił się w musicalu "Once", w którym artysta również odegrał główną rolę. Warto wiedzieć, że wokalista ten swoją karierę muzyczną zaczynał w zespole "The Frames" jako frontman i gitarzysta, co nadal kontynuuje, choć w branży działa także solo. Wydał nawet pięć płyt.

Glen Hansard w Polsce

Jego fanów z pewnością zachwyci pozytywna wieść, że Glen Hansard w Polsce pojawi się już w przyszłym roku. W trakcie swojej trasy koncertowej artysta wystąpi na eventach w dwóch miastach naszego kraju. Najpierw zawita do Warszawy, a jego koncert odbędzie się w Palladium 15 czerwca 2022. Klub ten zalicza się do jednego z najpopularniejszych miejsc na mapie stolicy. Z kolei dzień później, 16 czerwca.2022 muzyka będzie można zobaczyć i posłuchać na żywo w Starym Maneżu w Gdańsku. Dostępne profesjonalne wyposażenie i metraż tego lokalu pozwala przeprowadzić wydarzenia artystyczne na wysokim poziomie. Bilety na koncerty Glena Hansarda cieszą się dużym zainteresowaniem.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Glen Hansard
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/