Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Glen Hansard

Glen Hansard

Glen HansardOpisWydarzeniaGlen Hansard - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Glen Hansard urodził się w 1970 roku w Dublinie, w rodzinie wielodzietnej. Jego kariera zaczęła się, gdy zagrał jako gitarzysta Outspan Foster w filmie "The Commitments".

Glen Hansard - informacje o artyście

Rozpoznawalność zdobył za sprawą napisanej przez siebie i śpiewanej wraz z Marketą Orglovą piosenki chwytającej za serce czyli "Falling slowly". Dostał nawet Oskara za skomponowanie jej. Utwór ten pojawił się w musicalu "Once", w którym artysta również odegrał główną rolę. Warto wiedzieć, że wokalista ten swoją karierę muzyczną zaczynał w zespole "The Frames" jako frontman i gitarzysta, co nadal kontynuuje, choć w branży działa także solo. Wydał nawet pięć płyt.

Glen Hansard w Polsce

Jego fanów z pewnością zachwyci pozytywna wieść, że Glen Hansard w Polsce pojawi się już w przyszłym roku. W trakcie swojej trasy koncertowej artysta wystąpi na eventach w dwóch miastach naszego kraju. Najpierw zawita do Warszawy, a jego koncert odbędzie się w Palladium 15 czerwca 2022. Klub ten zalicza się do jednego z najpopularniejszych miejsc na mapie stolicy. Z kolei dzień później, 16 czerwca.2022 muzyka będzie można zobaczyć i posłuchać na żywo w Starym Maneżu w Gdańsku. Dostępne profesjonalne wyposażenie i metraż tego lokalu pozwala przeprowadzić wydarzenia artystyczne na wysokim poziomie. Bilety na koncerty Glena Hansarda cieszą się dużym zainteresowaniem.

 

Wydarzenia

Glen Hansard - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Glen Hansard?

Miejscowości, w których Glen Hansard wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn