Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Artysta Amadeusz „Ferrari” Roślik

Amadeusz „Ferrari” Roślik

Amadeusz „Ferrari” RoślikOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Amadeusza "Ferrari" Roślika chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z najbardziej popularnych i najbarwniejszych postaci w świecie walk typu freak-fight. Przez zdecydowaną większość kariery związany z federacją "Fame MMA", chociaż na swoim koncie ma również walkę dla federacji "High League". Amadeusz Roślik jest znany przede wszystkim ze swojej niesamowitej siły, przebojowości oraz luźnego stylu bycia i odrobiny kontrowersji. Lubi dać publiczności trochę "ognia" w trakcie konferencji przed walkami, dzięki czemu ma zarówno spore grono zwolenników, jak i przeciwników. Amadeusz kojarzy się odbiorcom nie tylko z walkami typu freak-fight, ale też szeroko pojętą działalnością internetową (influencer).

Amadeusz Roślik (Ferrari) - dotychczasowy dorobek sportowy (Fame MMA)

Pierwsza poważna walka Amadeusza Roślika (Ferrariego) odbyła się na dobrą sprawę w 2018 roku, podczas gali Fame MMA 2. Amadeusz walczył wtedy z Sylwestrem Tkoczem (Bystrzak) i bez większych problemów rozstrzygnął ten pojedynek na swoją korzyść. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie, a Amadeusz stał się jedną z największych gwiazd omawianej organizacji. Jego kolejne walki dla federacji Fame MMA to:

  • Fame MMA 3 - walka z Dawidem Malczyńskim - porażka,
  • Fame MMA 4 - walka z Adrianem Polańskim (Adrian Polak) - porażka,
  • Fame MMA 7 - walka z Adrianem Polańskim (Adrian Polak - rewanż) - porażka,
  • Fame MMA " - walka z Maksymilianem Wiewiórką (Wiewiór - kickboxing) - porażka,
  • Fame MMA 10 - walka z Mateuszem Gąsiewskim - wygrana,
  • Fame MMA 11 - walka z Filipem Marcinkiem (Filipek) - zwycięstwo,
  • Fame MMA 13 - walka z Adrianem Polańskim (Adrian Polak, boks - kolejne starcie) - porażka,
  • Fame MMA 16 - walka z Mariuszem Słońskim (Hejter) - wygrana,
  • Fame MMA 17 - walka z Kamilem Łaszczykiem - przegrana.

Nie da się ukryć, że początki Amadeusza Roślika nie były najłatwiejsze, bo zanotował kilka porażek z rzędu, ale w końcu przełamał złą passę i zaczął walczyć na zdecydowanie wyższym poziomie, dostarczając fanom niewyobrażalnych emocji. Trudno teraz wyobrazić sobie walki typu freak-fight bez takiej postaci, jak Amadeusz Ferrari. W niedalekiej przyszłości Amadeusz podejmie się wyjątkowego wyzwania, ponieważ na gali Fame MMA 18 stoczy dwie walki - z Kacprem Błońskim oraz Marcinem Dubielem. Będzie na co popatrzeć, a sportowych emocji w tych starciach z pewnością nikomu nie zabraknie.

Amadeusz Roślik (Ferrari) - dotychczasowy dorobek sportowy (High League)

Było już trochę o walkach Amadeusza Roślika (Ferrariego) dla organizacji Fame MMA, a teraz przyszła pora na krótkie podsumowanie jego jedynej walki dla federacji "High League". Amadeusz podczas gali "High League 4" mierzył się z Pawłem Bombą i wyszedł z tej walki zwycięsko. 

Kategorie:zawodnicy MMA

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Z jakimi zawodnikami mierzył się już Amadeusz Roślik?
Amadeusz Roślik mierzył się już z wieloma różnymi zawodnikami, a historia jego walk w świecie freak-fight jest naprawdę bogata. Były to takie osoby, jak: Sylwester Tkocz (zwycięstwo), Dawid Malczyński (porażka), Paweł Bomba (zwycięstwo), Adrian Polański (trzy porażki), Maksymilian Wiewiórka (porażka), Mateusz Gąsiewski (wygrana), Filip Marcinek (wygrana), Mariusz Słoński (zwycięstwo) oraz Kamil Łaszczyk (porażka).
Na jakich galach można było podziwiać umiejętności sportowe Amadeusza Roślika?
Amadeusz Roślik zaprezentował się fanom na dwóch kluczowych galach, związanych z takimi organizacjami, jak: "Fame MMA" oraz "High League".
Jaki jest najbardziej charakterystyczny pseudonim Amadeusza Roślika?
Najbardziej charakterystyczny i znany pseudonim Amadeusza Roślika to Amadeusz Ferrari.
Czy Amadeusz Roślik pojedynkował się jedynie w walkach na zasadach MMA?
Amadeusz Roślik brał udział nie tylko w walkach na zasadach MMA, ponieważ pojedynkował się również w boksie i kickboxingu.
W jakich miastach występował już Amadeusz Roślik?
Amadeusz Roślik pojawił się już w oktagonie m.in. w takich miastach, jak: Poznań, Łódź, Częstochowa, Gliwice oraz Kraków.

Fani lubią też

Zobacz też