Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Agnieszka Kaczorowska-Pela
aktorki polskieaktorki teatralne

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska-PelaOpisWydarzeniaAgnieszka Kaczorowska-Pela - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Agnieszka Kaczorowska-Pela to polska aktorka, tancerka, prezenterka telewizyjna, choreografka oraz osobowość medialna. Urodziła się 16 lipca 1992 roku w Warszawie. Jako tancerka w 2010 roku została młodzieżową mistrzynią świata. Zawody dotyczyły tańców latynoamerykańskich. Agnieszka Kaczorowska-Pela wygrała także trzecią edycję polskiego programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w 2015 roku

Dzieciństwo i młodość

Agnieszka Kaczorowska-Pela ma dwoje rodzeństwa i jest najmłodsza. Jej siostra ma na imię Joanna, a brat - Piotr. Gdy miała 10 lat ich rodzice wzięli rozwód. Aktorka uczyła się w 21. warszawskim Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im Jerzego Grotowskiego. Była także studentką w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Kariera taneczna

Agnieszka zaczęła trenować taniec towarzyski, gdy miała zaledwie 6 lat. Na początku tańczyła z Janem Boreckim i Karolem Gawłem. Zmieniło się to w latach 2007-2009, gdy jej partnerem w tańcu stał się Paweł Milcarz.

 

Para zatańczyła w stylu latynoamerykańskim na młodzieżowych mistrzostwach Polski w 2009 roku i wygrała konkurs. Od 2009 do 2010 roku tańczyła w parze z Pawłem Tekielą. Razem zdobyli tytuł młodzieżowych mistrzów Polski oraz młodzieżowych mistrzów świata. Tańczyli także w stylu latynoamerykańskim. Agnieszka Kaczorowska-Pela zajęła także trzecie miejsce podczas mistrzostw Europy. Od 2010 do 2011 roku jej partnerem tanecznym został Kostiantyn Samarski, który reprezentuje najwyższą możliwą klasę taneczną na arenie międzynarodowej w tańcach standardowych oraz latynoamerykańskich.

 

Od 2014 do 2018 roku tańczyła w polskim programie telewizyjnym "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Miała wtedy kilku partnerów tanecznych: Rafała Maślaka, Antka Smykiewicza, Krzysztofa Wieszczka, Michała Malinowskiego, Nikodema Rozbickiego oraz Łukasza Kadziewicza. W trzeciej edycji, w której tańczyła z Krzysztofem Wieszczkiem, zwyciężyła w finale.  

 

Artystka miała także możliwość stworzenia choreografii do sztuki Marcina Szczygielskiego zatytułowanej "Single po japońsku". Reżyserem był Olaf Lubaszenko. 

Kariera aktorska

Aktorka zaczęła swoją karierę aktorską jeszcze w 1999 roku, gdy miała zaledwie 7 lat. Zagrała rolę Bożeny w serialu emitowanym na TVP1 pt. "Klan" i w tym serialu gra do dziś (październik 2022). Miała okazję wystąpić także w kilku odcinkach "Na dobre i na złe" w latach 2016, 2017 oraz 2019. 

Inne osiągnięcia

Agnieszka Kaczorowska-Pela występowała w różnych programach telewizyjnych, m.in talk-showach. W 2005 roku wystąpiła w "Rozmowach w toku". W programie "Kuba Wojewódzki" pojawiła się dwa razy: w 2013 i 2015 roku. W 2015 roku wystąpiła także w "20m2", a w 2018 roku wzięła udział w programie "Gwiazdy Cejrowskiego"

 

Artystka była jedną z prowadzących koncerty plenerowe. W 2015 roku prowadziła "Radiowy przebój roku - Super hit FM". W latach 2016-2017 była prowadzącą "Roztańczony PGE Narodowy". W 2017 roku prowadziła "Wrocław w rytmie Disco". Miała także okazję prowadzenia sylwestrowych wydarzeń Polsatu w latach 2015-2017. Została także prowadzącą program "Będę Mamą" w 2019 roku. 

 

Agnieszka Kaczorowska-Pela ma konto na Instagramie, na którym pokazuje, jak wygląda bycie mamą. Na zdjęciach można zobaczyć jej córki - Gabrielę i Emilię oraz męża. Agnieszka nie wstydzi się karmić piersią w miejscach publicznych. Należy ona do grona kobiet, które zajmują się promowaniem karmienia piersią. Edukuje także na temat raka piersi, szczególnie w październiku. Zachęca do badań profilaktycznych. Artystka stara się ze wszelkich sił wspierać młode mamy w ich codzienności.

 

 

Zobacz też: Mateusz Banasiuk, Dorota Stalińska, Marian Opania, Beata Ścibakówna, Daniel Olbrychski, Natasza Urbańska, Piotr Pręgowski, Tomasz Oświeciński, Maciej Damięcki, Marieta Żukowska, Paweł Orleański, Lidia Stanisławska, Waleria Gorobets, Katarzyna Ankudowicz, Natasza Leśniak, Robert Rozmus, Jowita Budnik, Grażyna Zielińska, Anna Powierza, Daria Widawska,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Ślub doskonały

Ślub doskonały

24.03-06.06.2023

Bydgoszcz, Chorzów, Dąbrowa Górnicza i inne

Agnieszka Kaczorowska-Pela - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Agnieszka Kaczorowska-Pela?

Miejscowości, w których Agnieszka Kaczorowska-Pela wystąpi w najbliższym czasie: Dąbrowa Górnicza, Płock, Radom, Włocławek, Warszawa, Lublin, Kraków, Katowice, Poznań, Chorzów, Olsztyn, Bydgoszcz.

Czy Agnieszka Kaczorowska-Pela zdobyła jakieś nagrody?
Agnieszka Kaczorowska-Pela została nominowana w kategorii "gwiazda social media" Plejada "Top Ten" w 2015 roku. Rok później została nominowana do nagrody Gwiazdy Plejady, tym razem w kategorii "metamorfoza roku".
Czy Agnieszka Kaczorowska-Pela ma męża i dzieci?
Tak. Artystka w 2017 roku poznała Macieja Pelę, który także jest tancerzem. Para wzięła ślub we wrześniu 2018 roku. 26 lipca 2019 na świat przyszła ich pierwsza córka - Emilia, a 28 lipca 2021 roku Agnieszka urodziła drugą córeczkę - Gabrielę.
Kogo Agnieszka Kaczorowska-Pela zagrała w serialu "Na dobre i na złe"?
Aktorka pojawiła się na planie serialu w latach 2016-2019 i zagrała wtedy Sarę. Można ją zobaczyć w odcinkach 628, 680 oraz 729.
Czy Agnieszka Kaczorowska-Pela uczy tańca?
Od 2017 do 2020 roku Agnieszka Kaczorowska-Pela prowadziła własną szkołę tańca. Szkoła nosiła nazwę "Danceworld by Agnieszka Kaczorowska" i świetnie prosperowała. Niestety, gdy nadeszła pandemia Covid-19, artystka była zmuszona zamknąć działalność taneczną.
Czy Agnieszka Kaczorowska-Pela występowała w teatrze?
Na deskach teatru Agnieszka zadebiutowała dopiero w 2016 roku. Odegrała wtedy rolę Anny w sztuce Olafa Lubaszenki pt. "Kochanie na kredyt". Rok później wystąpiła w następnym spektaklu zatytułowanym "Karol - musical o życiu Jana Pawła II".

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn