Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Artysta DJ Adams

DJ Adams

DJ AdamsOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Adams to DJ i producent muzyczny znany głównie na Pomorzu. Wszystko za sprawą jego rezydentury w Disco Club Kotwica w Szymbarku, gdzie od lat można go spotkać za konsoletą. Przeczytaj i dowiedz się, co warto wiedzieć o DJ-u Adamsie!

Kim jest Adams?

Adams to znany głównie na Pomorzu DJ oraz producent, który z muzyką jest związany już od ponad dekady. Od lat pracuje również jako rezydent zlokalizowanego w Szymbark disco klubu Kotwica, gdzie prowadził już wiele imprez – również swojego autorstwa. Co więcej, nie ogranicza się jedynie do sceny klubowej. Wraz z DJ-em Matysem, DJ-em Diabllo, Jay Bae, Kondradem, Kostya oraz Krzysztofem Chochlow jest on bowiem przedstawicielem agencji Clubsound Management, która zajmuje się organizacją imprez, festiwali oraz eventów.

Jaką muzykę gra Adams?

Adams to DJ, w którego muzyce zdaniem wielu klubowiczów można się zakochać lub zniechęcić do niej już od pierwszego odsłuchu. Od czasu gdy został on rezydentem Disco Club Kotwica w Szymbarku, artysta ten gra bowiem głównie muzykę disco oraz polskie hity radiowe. Jeśli dasz mu jednak szansę, Adams zabierze Cię w muzyczną podróż po największych hitach ostatnich dekad. Dlatego też jego muzyka jest Idealna dla fanów muzyki retro. Zaserwowana w zupełnie nowej, tanecznej odsłonie porywa do tańca już od pierwszych sekund. A w dodatku idealnie sprawdza się na wesela.

Artysta ma za sobą lata ciężkiej pracy i pasji, która od zawsze pchała go do zrealizowania swoich DJ-skich marzeń. Poza DC Kotwica nie daje się jednak zaszufladkować i lubi mieszać różne gatunki muzyczne. W swoich setach często sięga po nietuzinkowe brzmienia, dzięki czemu stał się bardziej wszechstronnym DJ-em. Z kolei jego sety to prawdziwy wulkan pozytywnej energii, która ściąga na parkiet tłumy ludzi. I choć słychać w nich głównie stare polskie przeboje – ma to niepowtarzalny urok.

Muzyczne osiągnięcia Adamsa

Mimo iż nie udało mu się jeszcze stać rozpoznawalnym w całym kraju, Adams ma na swoim koncie kilka istotnych osiągnięć. Jednym z najważniejszych jest rezydentura w KC Kotwica, gdzie prowadzi m.in. imprezy z cyklu "Noc Rezydentów". Wielokrotnie również był bohaterem styczniowych imprez zatytułowanych "Adams BDAY – urodziny rezydenta", na której wystąpił rezydent klubu. Na imprezie tej pojawili się także jego goście specjalni – DJ KC (Krzysztof Chochlow) oraz Emdi (polski DJ i producent muzyczny).

Muzyk ten nie ogranicza się jedynie do gry w swoim rodzimym klubie w Szymbarku. Kilkukrotnie wystąpił on bowiem w poznańskim klubie Czarna Owca podczas imprez "Bounce Generation". Co więcej, uczestniczył także w wydarzeniach takich jak Amsterdam Dance Mission oraz Beach Time Festival. Natomiast w marcu 2020 roku wystąpił on w klubie Holidays Orchowo podczas Clubsound DJs Day, gdzie opowiadał młodzieży o trudach bycia DJ-em.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Rezydentem jakiego klubu jest Adams?
Artysta od lat jest rezydentem Disco Club Kotwica w Szymbarku, gdzie również prowadzi własne cykle imprez.
Czym jeszcze poza muzyką zajmuje się Adams?
Adams jest również jednym z przedstawicieli agencji eventowej – Clubsound Management.
Jaką muzykę tworzy Adams?
Adams gra głównie muzykę klubową z elementami dance i starymi polskimi hitami w klimacie retro. Poza DC Kotwica lubi jednak zaskakiwać nieco bardziej ambitnym brzmieniem.

Fani lubią też

Zobacz też