Shortparis
Shortparis

Shortparis

Shortparis w Polsce! Zachwycili polską publiczność na OFF Festivalu i grali w wypchanych warszawskich klubach. Teraz Shortparis zaprezentowali nową płytę, a na żywo będzie można ich zobaczyć już 13 września 2022 roku w warszawskiej Proximie i 14 września w poznańskim klubie U Bazyla . Shortparis bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Shortparis informacje

Muzyki Shortparis nie da się zaszufladkować. Jedno, co można o niej powiedzieć na pewno to, że jest niesłychanie świeża i innowacyjna, mimo że na pozór sklecona ze znanych komponentów. Można doszukiwać się w niej śladów postpunka, postindustrialu, elementów noisowych, czy dark wave’u okraszonych świetnym songwritingiem i niepokojącym, lecz doskonałym wokalem. 

 

Rosjanie nie boją poruszać się ciężkich tematów polityczno-społecznych oraz przeciwstawiać się obecnej władzy czego dowodem mogą być m.in. takie utwory jak „Яблонный Сад/Sad Jabłoni”, który powstał we współpracy z Chórem Weteranów II Wojny Światowej i Służby Wojskowej im. Kozłowa. Tym numerem zespół postanowił zaprotestować przeciwko wojnie na Ukrainie. 

 

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody znajduje się TUTAJ

Regulamin wydarzenia znajduje się
TUTAJ

 

.

показать еще... показать меньше

Shortparis


Shortparis