Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Koncerty Pop Disco 80: C.C.CATCH, SANDRA, BAD BOYS BLUE, MAURO

Disco 80: C.C.CATCH, SANDRA, BAD BOYS BLUE, MAURO

25.10.2024 Warszawa

Organizator: Kyrylov&Gumirov Event GbR

Sprawdź bilety
Disco 80: C.C.CATCH, SANDRA, BAD BOYS BLUE, MAUROBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

C.C.CATCH, SANDRA, BAD BOYS BLUE, MAURO
piątek
25.10.2024
19:00

C.C.CATCH, SANDRA, BAD BOYS BLUE, MAURO

Warszawa, Hala COS Torwar

O wydarzeniu

Wielkie show "Disco 80" z legendarnymi gwiazdami: C.C.CATCH, SANDRA, BAD BOYS BLUE i MAURO - bilety już w sprzedaży! W tym roku zebraliśmy dla Was najjaśniejsze gwiazdy lat 80., które wystąpią na scenie i stworzą niezapomniany wieczór pełen nostalgii i niesamowitej energii podczas szalonej imprezy w hali COS Torwar.

Disco 80 koncert w Warszawie

Doświadczycie prawdziwie ekscytującego show, które harmonijnie połączy rytmy lat 80., imponujące występy i nowoczesny design sceny – maszyna czasu ruszy 25 października, więc przygotujcie się na wielką muzyczną przygodę.

C.C.CATCH to niezrównana królowa disco i muzyki pop, znana na całym świecie z przebojów takich jak "Cause You Are Young", "Heartbreak Hotel", "I Can Lose My Heart Tonight" i wielu innych. Jej unikalny głos, niepowtarzalny styl i elektryzująca energia zdobyły serca milionów fanów na całym świecie. C.C.CATCH powita swoich polskich fanów na scenie "Disco 80" w Warszawie i zapewni wszystkim niezapomniane show.

SANDRA jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek europejskiej muzyki pop i symbolem ery lat 80. Jej przeboje, takie jak "Maria Magdalena", "Around My Heart", "Everlasting Love", "In the Heat of the Night" i inne, podbiły wszystkie europejskie listy przebojów. Oprócz swojej solowej kariery, SANDRA jest także pamiętana jako główna wokalistka zespołów "Arabesque" i "Enigma".

BAD BOYS BLUE to kultowy zespół eurodance lat 80. i 90., a jego stały lider John McInerney jest jedynym członkiem oryginalnego składu zespołu! Kto nie bawił się przy muzyce Bad Boys Blue za dawnych czasów? "You're a Woman", "Pretty Young Girl", "Come Back and Stay" – w sumie ten ikoniczny zespół eurodance nagrał około 30 przebojów. Bad Boys Blue to cała era, a usłyszenie legendarnego Johna McInerney'a wykonującego na żywo wszystkie ich złote hity to prawdziwe przeżycie!

MAURO to jeden z symboli tanecznej muzyki lat 80. Żadna dyskoteka nie odbywa się bez jego kompozycji, a jego mega hit "Buona Sera Ciao Ciao" jest słusznie uważany za wzorzec gatunku Italo-disco.

Festiwal "Disco 80" to nie tylko muzyka – to prawdziwa atmosfera tej epoki, pełna barwnych kostiumów, zabawy i energii. Zapraszamy do podróży w czasie, aby doświadczyć prawdziwego klimatu disco lat 80.! Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w tym niezapomnianym otoczeniu i cieszyć się występami ikon światowej muzyki pop.

Bilety na wielki show z C.C.CATCH, SANDRĄ, BAD BOYS BLUE i MAURO są już w sprzedaży. Pośpiesz się i zarezerwuj je, aby stać się częścią tego unikalnego muzycznego święta!

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też