Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Koncerty Festiwale KLF: Kraków Live Festival 2022

KLF: Kraków Live Festival 2022

Organizator: Alter Art

KLF: Kraków Live Festival 2022O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Kraków Live Festival 2022: 19-20 sierpnia 2022, Lotnisko - Muzeum Lotnictwa Polskiego » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Krakowie

 

Kraków Live Festival 2022 bilety

FINAL CALL TICKETSsprzedaż od 15.08.2022 o ile będą jeszcze dostępne po zamknięciu sprzedaży Regular Tickets, do wyczerpania puli biletów. Możliwość wcześniejszego startu sprzedaży Final Call Tickets w wypadku wyprzedania puli Regular Tickets.

  • KARNET 2 Dni - 529 zł
  • BILET JEDNODNIOWY 329 zł

Bilety dla dzieci: Regular Tickets + Final Call Tickets

  • Dzieci do 3 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 3 roku życia) - udział bezpłatny.
  • Dzieci od 3 do 10 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wstępu na Teren Imprezy mają ukończone 3 lata a nie mają ukończonych 10 lat) - 50% ceny

Zwolnienie z konieczności zakupu biletu oraz możliwość ze skorzystania z 50% zniżki dla dzieci (3-10 lat) należy udokumentować, przedstawiając przy wejściu na imprezę dowolny dokument, potwierdzający wiek dziecka. W przypadku nieprzedstawienia dokumentu potwierdzającego wiek dziecka, należy dokonać dopłaty do biletu w wysokości różnicy pomiędzy wartością biletu a wartością biletu ze zniżką, według cennika obowiązującego w dniu zakupu, lub zakupić bilet.

 

Organizator: Alter Art

Regulamin wydarzenia

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też