Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Muzeum BRICKS & FIGS

Muzeum BRICKS & FIGS

Kraków, Jana Henryka Dąbrowskiego 20
Muzeum BRICKS & FIGSOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Bricks & Figs - Największa wystawa figurek LEGO® na Świecie

 

Drodzy Miłośnicy klocków LEGO®,

 

Z ogromną radością zapraszamy do Bricks & Figs, niepowtarzalnej wystawy klocków i figurek znajdującej się na ulicy Henryka Dąbrowskiego 20 w Krakowie.

 

Dołączcie do nas w niezapomnianej przygodzie, podczas której zaprezentujemy imponującą kolekcję oryginalnych zestawów zbudowanych z klocków LEGO® i Minifigurek™, obejmując zarówno limitowane edycje, jak i szeroko dostępne elementy. Odkryj świat duńskich klocków jak nigdy dotąd, podziwiając kunszt i kreatywność, którymi oczarował fanów w każdym wieku.

 

Ale to jeszcze nie wszystko! W Bricks & Figs nie jesteśmy tylko wystawą – jesteśmy centrum społecznościowym. Zrób sobie przerwę od swojej przygody z wystawą i zrelaksuj się w naszym przytulnym barze kawowym i winiarni, gdzie będziesz mógł degustować różnorodne pyszne napoje i spotkać innych miłośników marki.

 

Dla kolekcjonerów i miłośników poszukujących nowych zestawów, nasz najlepszej klasy sklep oferuje szeroki wybór produktów, które zaspokoją każde zainteresowanie. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym kolekcjonerem, czy szukasz idealnego zestawu, który rozpali Twoją wyobraźnię, znajdziesz go tutaj.

 

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszą pasją do klocków i figurek LEGO® i pobudzić Waszą kreatywność.

 

Z niecierpliwością czekamy na Was na wystawie!

Wydarzenia

Fani lubią też

Zobacz też