Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Miejsce Miejski Dom Kultury w Lubaniu

Miejski Dom Kultury w Lubaniu

Lubań, Kościuszki 4
Miejski Dom Kultury w LubaniuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejski Dom Kultury w Lubaniu to instytucja samorządowa, której zadaniem jest dbanie o aktywne uczestnictwo społeczeństwa w kulturze oraz upowszechnianie samej kultury i jej wartości. Zlokalizowany jest przy ul. Kościuszki 4.

Miejski Dom Kultury w Lubaniu - o obiekcie

Miejski Dom Kultury w Lubaniu został wyposażony w salę widowiskową na 600 miejsc – w tym 100 miejsc na balkonach. Sala posiada odpowiedniej, do organizowania wydarzeń kulturalnych, jakości sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy. Miejski Dom Kultury w Lubaniu posiada również amfiteatr, położony w parku na Kamiennej Górze, z widownią na 3500 miejsc.

Organizowanie przez Miejski Dom Kultury w Lubaniu wydarzenia to nie tylko koncerty, ale również spektakle, wystawy oraz widowiska kabaretowe. To rozrywka dostosowana do oczekiwań wszystkich grup wiekowych. Dlaczego warto odwiedzić Miejski Dom Kultury w Lubaniu? Koncerty organizowane przez placówkę są doskonałą formą spędzenia czasu wolnego z najbliższymi. Imprezy kulturalne są niezapomnianą rozrywką dla widzów z miasta i okolic. Na nadchodzące wydarzenia, bilety dostępne w sprzedaży na eBilet.pl.

Miejski Dom Kultury w Lubaniu - wydarzenia

Odbywające się w Miejskim Domu Kultury koncerty są miejscem występów znanych gwiazd polskiej estrady muzycznej. Na scenie obiektu wystąpili m.in. IRA, Marek Piekarczyk, Paweł Domagała oraz Eleni. Jakich jeszcze artystów ugościł Miejski Dom Kultury w Lubaniu? Wydarzeniami, cieszącymi się dużym zainteresowaniem, są widowiska kabaretowe i spektakle teatralne. Swoje występy zorganizowali tu m.in. Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Młodych Panów. Na nadchodzące wydarzenia w Miejskim Domu Kultury bilety w sprzedaży na eBilet.pl.

Miejski Dom Kultury w Lubaniu - koncerty

Obiekt kulturalny w Lubaniu jest miejscem, w którym odbywa się wiele niezapomnianych imprez muzycznych i wydarzeń, w których chętnie biorą udział rodziny z dziećmi. Bogaty repertuar koncertów i atrakcji przyciąga tłumy widzów. Dlaczego warto odwiedzić Miejski Dom Kultury w Lubaniu? Koncerty to dobry sposób na spędzenie czasu z najbliższymi. Bogaty repertuar nadchodzących wydarzeń zapowiada się niezwykle ciekawie – możemy być pewni, że i tym razem każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bilety na eventy dostępne są cały czas w sprzedaży na eBilet.pl.

Na odwiedzających Miejski Dom Kultury w Lubaniu czeka wiele różnorodnych i niezapomnianych atrakcji. Niepowtarzalny repertuar koncertów i atrakcji przyciąga do obiektu nieustannie spragnioną wrażeń publiczność. Zdecydowanie większość zorganizowanych w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu koncertów okazała się dużym sukcesem, wzbudzając wśród widzów wiele pozytywnych emocji. Warto na bieżąco śledzić aktualności dotyczące wydarzeń kulturowych odbywających się w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu. Bilety na nadchodzące eventy dostępna w sprzedaży przez internet.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Miejski Dom Kultury w Lubaniu?
Miejski Dom Kultury w Lubaniu znajduje się przy ul. Kościuszki 4.
Jakie wydarzenia odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu?
W Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbywają się widowiska kabaretowe — Kabaret Neo-Nówka, Młodych Panów, Moralnego Niepokoju, Artur Andrus, spektakle teatralne, jak m.in. „Cudowna terapia”, „Miłosna pułapka” oraz koncerty, m.in. Pawła Domagały, Marka Piekarczyka, Eleni czy zespołu IRA.
Kiedy został utworzony Miejski Dom Kultury w Lubaniu?
Miejski Dom Kultury w Lubaniu utworzony został w 1945 roku, kiedy to zapoczątkowano ruch kulturalny.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też