Klub 30

Klub 30

Klub 30 to wyjątkowe miejsce na mapie Lublina. Zlokalizowane jest przy ulicy Jasnej 7. Przestrzeń dedykowana jest osobom w wieku 30+, ale wstęp mają tu również młodsi imprezowicze. Myślą przewodnią Klubu 30 jest przede wszystkim dobra zabawa – i to nie tylko dla tych, którzy szczenięce lata mających już za sobą. Obiekt odwiedzają ci, którzy liczą na doskonałą imprezę, którą zapamiętają na długi czas.

 

Klub 30 w Lublinie – o obiekcie

Klub 30 w Lublinie to ważna pozycja na klubowej mapie miasta. Lokal znajdujący się w doskonałej lokalizacji podzielony jest na 2 ekskluzywne piętra, na których możemy spodziewać się rozmaitych gatunków muzycznych – każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W rytmach lat 80., 90. i rockowych goście mogą przemierzać cały klub w zależności od nastroju i klimatu- dobra zabawa jest gwarantowana! 


Klub 30 to łącznie 500 miejsc siedzących w wygodnych lożach oraz przy stolikach. Ponadto, grają tu DJ-e z dużym doświadczeniem, którzy poprowadzili z sukcesem niejedną imprezę. A co więcej – wystrój wnętrza nadaje wyjątkowego klimatu, którego nie spotkasz nigdzie indziej! Oprócz typowych imprez klubowych, w lokalu organizowane są niepowtarzalne koncerty cenionych na całym świecie artystów.


Klub 30 otwarty jest w piątki i soboty.
 Rezerwacji miejsca można dokonać od wtorku do soboty, w godzinach 16:00-19:00. Bilety na koncerty i inne wydarzenia to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w eventach.


Klub 30 w Lublinie - wydarzenia. Co do tej pory zaoferował Klub 30 w Lublinie? Koncerty znanych gwiazd, które przyciągnęły przed scenę publiczność, spragnioną doskonałej zabawy. Muzyka na żywo, możliwość kontaktu z ulubionym wykonawcą, wspólna zabawa z ludźmi o podobnych zainteresowaniach – to recepta na wieczór idealny.

 

Klub 30 w Lublinie – koncerty – kto pojawił się na scenie? Zagrali tu m.in. Agnieszka Chylińska, Mrozu, Alan White, Daria Zawiałow, Łąki Łan, Natalia Kukulska, Natalia Przybysz, Another Pink Floyd Tribute Band, OSTR, Ralph Kamiński, Luxtorpeda, Poparzeni Kawą Trzy, The Dumplings, Sorry Boys, Kękę, Margaret, Nocny Kochanek i wielu innych.

 

Klub 30 w Lublinie – wydarzenia w formie festiwali od zawsze cieszyły się dużą popularnością. Jednym z nich był Lublin Rock Festival. Ten styl muzyczny od dekad należy do grupy najczęściej słuchanych. Z Lublina pochodzi wielu artystów tego nurtu. Miasto pragnie organizować imprezy z mocnym, gitarowym graniem w tle. Solidna dawka rocka to coś, czego potrzebują mieszkańcu Lublina i całej Polski. Podczas festiwalu na scenie pojawili się Gypsy and the Acid Queen, The Underground Man, Marcin Kruk Band, T. Love, Scream Inc. Feym oraz Luxtorpeda. Wydarzenie urozmaicały warsztaty muzyczne oraz przegląd kapel rockowych. Bilety na koncerty sprzedały się jak świeże bułeczki.

 

Koncerty w Klubie 30 w Lublinie to wydarzenia wielkiej rangi. Wśród nich wymienić należy występ zespołu Sweet Noise, który powrócił do korzeni z nieco unowocześnionym brzmieniem. Zagrali, jak zwykle, pełni energii, przekazując wartości, którym są wierni od lat. Mocne brzmienie, niezwykła atmosfera i poczucie wspólnoty towarzyszyło publiczności przez cały wieczór. Bilety na koncert sprzedały się błyskawicznie!

Co jeszcze przygotował dla słuchaczy Klub 30 w Lublinie? Koncerty 2022, czyli polscy artyści na scenie, którzy zagoszczą w stolicy województwa lubelskiego już niebawem.

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Klub 30 w Lublinie?
    Klub 30 w Lublinie znajduje się przy ul. Jasnej 7.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie 30 w Lublinie?
    W Klubie 30 w Lublinie odbyło się mnóstwo niepowtarzalnych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, m.in. koncerty Mroza, Alana White, Agnieszki Chylińskiej, zespołu Łąki Łan, Natalii Kukulskiej, Darii Zawiałow, Another Pink Floyd Tribute Band, OSTR, Poparzeni Kawą Trzy, The Dumplings, Natalii Przybysz, Sorry Boys, Margaret, i wielu innych.

  • Kiedy został utworzony Klub 30 w Lublinie?
    Klub 30 w Lublinie został utworzony w 2016 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub 30
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Jasna 7
20-077 Lublin
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/