Hotel Gorczowski

Hotel Gorczowski

Hotel Gorczowski łączy w sobie miejsce do wypoczynku w komfortowych warunkach, ofertę dla biznesu, a także moc rozrywkowych i kulturalnych atrakcji. To czterogwiazdkowy, elegancki obiekt, gdzie goście mogą wypoczywać w harmonijnie urządzonych pokojach i apartamentach. Przygotowane przez Hotel Gorczowski atrakcje przyciągają zarówno mieszkańców regionu, jak i turystów z całej Polski.

Wśród wydarzeń organizowanych w hotelu na uwagę zasługują konferencje biznesowe, gale, wystawy, imprezy tematyczne oraz występy muzyczne. Odbywające się w Hotelu Gorczowskim koncerty są okazją do spotkań z polskimi gwiazdami estrady. Obiekt dysponuje aż 700 m2 profesjonalnych sal konferencyjnych zaaranżowanych w systemie modułowym. Wielkość i funkcje przestrzeni można łatwo dostosować do charakteru czy zasięgu eventu.

Organizowane w Hotelu Gorczowskim wydarzenia to m.in. kongresy, szkolenia, targi, pokazy, bankiety, wystawy, gale, uroczystości okolicznościowe, imprezy motoryzacyjne czy koncerty. Na terenie obiektu można przeprowadzić także targi branżowe. Dzięki dobremu wyposażeniu i doświadczeniu obsługi Hotel Gorczowski organizuje najróżniejsze wydarzenia – od imprez prywatnych po spotkania z gwiazdami sceny muzycznej. Bilety na koncerty odbywające się w obiekcie można nabyć również na naszej stronie. Nie przegap okazji do usłyszenia swoich wykonawców na żywo i sprawdź zaplanowane przez Hotel Gorczowski koncerty!

Hotel Gorczowski – wydarzenia

Organizowane przez Hotel Gorczowski wydarzenia cieszą się sporym zainteresowaniem publiczności. Bilety na koncerty czy imprezy taneczne rozchodzą się w bardzo szybkim tempie. Jakie wydarzenia w ostatnim czasie przygotował dla odwiedzających go osób Hotel Gorczowski? Atrakcje, które odbyły się niedawno w obiekcie, to koncerty Myslovitz, Feel i Kasi Popowskiej. Hotel Gorczowski gościł także Krzysztofa Skibę, który przygotował stand up dla gości odwiedzających Chorzów.

Do najciekawszych zorganizowanych przez Hotel Gorczowski koncertów należy występ Stanisława Soyki. Wyjątkowe, niepowtarzalne spotkanie z polską poezją stało się okazją do wzruszeń i refleksji. Wejściówki można było nabyć, odwiedzając Hotel Gorczowski. Bilety na wydarzenia standardowo są dostępne również w ramach sprzedaży internetowej.

Przewidziane przez Hotel Gorczowski atrakcje to także spa i centrum odnowy biologicznej, masaże, piesze wycieczki, minigolf, pokój gier, siłownia i wydarzenia sportowe. W obiekcie nie sposób się nudzić, co z pewnością docenią odwiedzający go goście.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Hotel Gorczowski?
    Dokładny adres Hotelu Gorczowski to ul. Stefana Batorego 35 Chorzów. Obiekt jest położony 6 km od centrum Katowic i w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych Śląska (A4 i DTŚ). Do Hotel Gorczowski można bezproblemowo dojechać ze wszystkich punktów aglomeracji górnośląskiej, ale też z pozostałych polskich miast.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Hotelu Gorczowski?
    W obiekcie organizowane są wydarzenia takie jak Batory Fest, bale sylwestrowe, zabawy andrzejkowe, otwarte festyny i pikniki rodzinne. Przestrzeń do korzystania z oferty kulturalnej i rozrywkowej – właśnie tym miał być dla lokalnej społeczności Hotel Gorczowski. Bilety na koncerty i inne eventy w obiekcie można nabyć również na stronie ebilet.pl.

  • Kiedy został utworzony Hotel Gorczowski?
    Otwarcie Hotelu Gorczowski nastąpiło w czerwcu 2014 roku. Obiekt zlokalizowany jest w zabytkowej willi dawniej znanej jako Kasyno w Chorzowie. Aktualnie hotel dysponuje bogatą ofertą noclegową, salami konferencyjnymi, spa i restauracją.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hotel Gorczowski
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

St. Batorego 35
41-506 Chorzów
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/