Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

FHouse

Warszawa, Foksal 19
FHouseOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Klub FHouse to nowopowstałe miejsce na mapie Warszawy, mocno związane z popularnym kanałem telewizyjnym – Fashion TV. Najważniejszym założeniem lokalu jest połączenie mody z kulturą i rozrywką w taki sposób, aby trafić bezpośrednio do odbiorców niekoniecznie związanych ze światem wybiegów i modnych stylizacji. Klub FHouse to wydarzenia, z których każdy wybierze coś dla siebie. Bilety na nadchodzące atrakcje dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

 

FHouse Warsaw zlokalizowany jest na cieszącej się dużą popularnością ulicy Foksal 19 – znajduje się w zabytkowej, czteropoziomowej kamienicy. Za design lokalu i cały wystrój odpowiada projektant Marco Belotto, który od 20 lat zajmuje się właśnie projektowaniem wnętrz. FHouse Warsaw to koncerty w przepięknej, niebanalnej scenerii i atmosferze, która sprzyja rozrywkowemu szaleństwu. Regularnie organizowane są tu nie tylko koncerty, ale również różnorodne wydarzenia kulturalne i pokazy.

Klub FHouse Warsaw – koncerty

Klub FHouse to miejsce urządzone ze smakiem. Na parterze znajduje się bar i restauracja, oferujące wyszukane i przepyszne dania oraz koktajle. Wszystko to okraszone świetną muzyką, przywodzącą na myśl światowe wybiegi mody. Kolejne piętro należy do butiku, w którym można znaleźć wysokiej jakości cygara, ekskluzywne perfumy oraz stylową biżuterię. Na drugim piętrze zlokalizowana została sala klubowa wraz z barem i lożą VIP, sceną dla artystów, a także duży, multimedialny ekran. Ostatnie piętro to luksusowy pokój założyciela Fashion TV – Michela Adama Lisowskiego.

 

Dlaczego warto odwiedzić Klub FHouse Warsaw? Wydarzenia i koncerty, mające tu miejsce cieszą się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko miłośników mody i sztuki. Organizowane w Klubie Fhouse Warsaw imprezy stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na połączenie rozrywki z uwielbieniem do nowoczesnych trendów i mody. Jakich artystów ugościł Klub FHouse Warsaw? Na koncertach zorganizowanych w obiekcie można było zobaczyć występy takich artystów jak, m.in. producent Cathy Guettę, Biskupa, Punchline, Koalę, Bryskę, Amelię Andryszczyk, Audiosoulz, Karolinę Stanisławczyk czy Filipa Lato. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży internetowej.

FHouse — koncerty 2022

Organizowane przez FHouse koncerty 2022 to interesujące inicjatywy kulturalne skierowane do wszystkich miłośników mody i rozrywki. Kalendarium nadchodzących wydarzeń i imprez muzycznych, odbywających się w obiekcie prezentuje się naprawdę obiecująco. W repertuarze lokalu na kolejne miesiące znajdziemy ciekawe występy i pokazy będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Na wiele spośród eventów odbywających się w Klubie FHouse w Warszawie, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, m.in. na portalu eBilet.pl.

 

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Klubu FHouse w Warszawie? Bilety na koncerty, które mają tu miejsce, wyprzedają się błyskawicznie. To niewątpliwie gratka dla miłośników rozrywki interdyscyplinarnej, łączącej świat mody i muzyki. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez kulturalnych. To miejsce, które oferuje wiele niezapomnianych rozrywek, wśród których każdy widz z pewnością znajdzie tu propozycję w sam raz dla siebie.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub FHouse?
FHouse Warsaw zlokalizowany jest na charakterystycznej i powszechnie znanej ulicy Foksal 19 w zabytkowej, czteropoziomowej kamienicy.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie FHouse Warsaw?
W obiekcie miały miejsce wydarzenia z udziałem m.in. Tribbsa, Blanki, Amelii Andryszczyk oraz Robert Sevilliano.
Kiedy został utworzony Klub FHouse?
Klub FHouse został otwarty w marcu 2020 roku.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn