Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Miejsce Centrum Park Chojnice

Centrum Park Chojnice

Chojnice, Wagnera 1
Centrum Park ChojniceOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Park Chojnice jest największym kompleksem basenów krytych w najbliższym otoczeniu. To miejsce idealne dla miłośników zabawy w wodzie. Doskonale czują się tu zarówno młodsi, jak i starsi. Obiekt czynny jest cały rok. Znajduje się przy ulicy Huberta Wagnera 1.

Centrum Park Chojnice – o obiekcie

Park Wodny w Chojnicach oferuje m.in. basen sportowy, rekreacyjny, zjeżdżalnię, grotę solną, lodową, brodzik dla dzieci, gejzery, sztuczną rzekę i masaże oraz bicze wodne. W ofercie znajduje się również sauna fińska, łaźnia turecka, łagodna oraz infrasauna. Ponadto Centrum Park Chojnice jest halą widowiskowo-sportową. Rozgrywają tu mecze zawodnicy ekstraklasy futsalu Red Devils Chojnice, a także siatkarze i koszykarze. W obiekcie odbywają się również gale bokserskie, koncerty i inne wydarzenia.

 

Centrum Park Chojnice – koncerty

Centrum Park Chojnice – koncerty to jeden z ulubionych typów imprez mieszkańców miasta i okolic. Odbyło się tu wiele wydarzeń artystycznych, które przyciągnęły publiczność przed scenę. Wśród nich warto wymienić „Festiwal Marzeń”, na którym posłuchać można było Kamila Bednarka, Enej, Wanda i Banda, Norbi, Mr. President i wielu innych artystów. Bilety na to wydarzenie sprzedały się błyskawicznie.

Centrum Park Chojnice – koncerty to także imprezy w stylu disco-polo, na których publiczność bawiła się znakomicie. W obiekcie wystąpili m.in. Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Piękni i Młodzi, Playboys, Movers, Raz Dwa Trzy, Sławek Uniatowski oraz Edyta Geppert. A już niebawem w Centrum Park Chojnice – koncerty 2022, czyli doskonała zabawa przy muzyce na żywo.

Centrum Park Chojnice – wydarzenia

Wydarzenia w Centrum Park Chojnice cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności. Organizowane są tu występy kabaretowe, które bawią widzów do łez. Wśród grup komediowych, które wystąpiły w Centrum Park Chojnice, wymienić warto Kabaret Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju czy Smile.

Wśród wydarzeń, na które bilety należy kupić wcześniej, ze względu na ich rosnącą popularność, są spektakle z udziałem aktorów z polskiej sceny teatralnej, filmowej i serialowej. Do tej pory publiczność miała okazję zobaczyć przedstawienia "Wielka sława to żart", "Mężczyzna idealny" i inne. Jak wziąć udział w wydarzeniach w Centrum Park Chojnice? Bilety dostępne są na stronie eBilet.pl.

Centrum Park Chojnice – wydarzenia sportowe

Wydarzenia sportowe w Centrum Park Chojnice przyciągają na trybuny miłośników ruchu. W obiekcie miało miejsce wiele ważnych imprez, podczas których kibice dopingowali ulubione drużyny. W Centrum odbył się III mecz finałowy fazy play off ekstraklasy (2012/2013): Red Devils Chojnice 1:1 (k. 2:3) Wisła Krakbet Kraków, finał Pucharu Polski: Holiday Chojnice 4:3 Jango Mysłowice, mecz towarzyski: Polska 5:3 Białoruś. Już niebawem w Centrum Park Chojnice – wydarzenia sportowe 2022 i mnóstwo niezapomnianych przeżyć.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Park Chojnice?
Centrum Park Chojnice znajduje się przy ulicy Huberta Wagnera 1.
Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Park Chojnice?
W Centrum Park Chojnice odbyło się mnóstwo wydarzeń artystycznych, m.in. koncerty Edyty Geppert, Akcent, Playboys, Movers, Kamila Bednarka, Norbi, Mr. President, Enej, Wanda i Banda. Organizowane były tu również występy kabaretowe, m.in. grupy Paranienormalni, Kabaretu Skeczów Męczących, Smile, Kabaretu Moralnego Niepokoju i innych. Dużym zainteresowaniem cieszą się również spektakle teatralne oraz wydarzenia sportowe.
Kiedy zostało utworzone Centrum Park Chojnice?
Centrum Park Chojnice utworzone zostało w 2002 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też