Peach

Peach

Peach, a właściwie Serrena Passion to wschodząca artystka i DJ-ka młodego pokolenia. Dziewczyna urodziła się w Toronto w Kanadzie, ale obecnie mieszka i tworzy w Londynie, dzięki czemu daje się szerzej poznać europejskiej publiczności. Serrena prowadzi swój comiesięczny program w londyńskim NTS Radio, który nosi nazwę jej pseudonimu artystycznego - po prostu "Peach". Wcześniej związana była także z Radar Radio, gdzie prowadziła audycję "Snack time".

 

Oprócz tego Peach występuje na licznych klubowych imprezach, gdzie można zapoznać się z tworzonymi przez nią setami i remiksami różnych utworów. Można ją też zobaczyć w klubowych line-upach, gdzie towarzyszyła takim artystom jak Pearson Sound, Karen Gwyer, czy Andres. Wśród klubów, gdzie najczęściej występowała Peach warto wymienić takie jak: Corsica Studios, Wire Club, Nowadays, Night Tales i Patterns. Do tej pory jej utwory najczęściej są odtwarzane w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech. 

 

Artystka posiada publiczny profil na Instagramie o nazwie "itspeach_". Obserwuje go obecnie prawie 40 tys użytkowników. Możemy tam śledzić twórczość artystki, przeplataną z jej życiem prywatnym. Mimo, że nie zdradza zbyt wiele, dowiedzieć się możemy, że Peach to radosna i pozytywna dziewczyna, która uwielbia czas spędzony z przyjaciółmi oraz podróże.

 

Serrena chętnie eksperymentuje też ze swoim wizerunkiem. Obecnie ma brązowe włosy, które podkreślają jej delikatną urodę, jednak wcześniej nosiła krótkie fioletowe i różowe włosy oraz jasny blond. Był również czas, gdy chętnie pojawiała się w okularach lub ciekawych nakryciach głowy. Lubi tatuaże i ma ich kilka. Widać, że oprócz kreatywności w sferze muzycznej, Peach chętnie bawi się i eksperymentuje z modą i własnym wizerunkiem. Ona sama określa siebie jako wulkan pozytywnej energii.

Peach - twórczość i inspiracje

Peach to artystka pełna pasji, radości i młodzieńczej energii. Warto dodać, że jej muzyka jest spójna i tworzona bardzo umiejętnie. Jej inspiracje są bardzo różnorodne, dzięki czemu jest jedyna i niepowtarzalna. Dynamika, żywiołowość, pasja - tak opisać można jej twórczość. Czuć to również w jej debiutanckim kawałku "Silky". Jak opisać można ten utwór? Szybki, melodyjny, energetyczny. Ukazał się na Intergraded - wytwórni Midlanda. Jest to platforma stworzona dla młodych, wschodzących artystów - takich jak Peach. Czekamy na więcej utworów i mamy nadzieję, że Peach kolejny raz zaskoczy pozytywną mieszanką brzmień.

 

Na platformie Soundcloud również można posłuchać setów i remiksów autorstwa Peach, między innymi: Mimosa, Galaxy Girl, Clovers Groove, Buttercup. Z pewnością spodobają się tym, którzy szukają w muzyce nowoczesnych, niebanalnych i kreatywnych brzmień. Taka jest Peach i jej muzyka! Jej twórczość zbiera pozytywne opinie, a z filmików z jej występów bije ogromna, młodzieńcza energia. 

Peach - nadchodzące wydarzenia

Dla wszystkich, którzy chcieliby poznać energetyczne brzmienia Peach mamy dobrą wiadomość. Przed artystką wiele letnich koncertów. Co ważne, odwiedzi także Polskę. Zagra na festiwalu Audioriver, który odbędzie się 29-31 lipca 2022 w Płocku na plaży nad Wisłą. To już 15 edycja wydarzenia, które cieszy się ogromną popularnością nie tylko ze względu na muzykę, ale i sam klimat, który jest niepowtarzalny. Jak co roku wystąpi na nim wielu polskich i zagranicznych artystów, zarówno tych znanych jak i początkujących. To również pierwszy koncert Peach w Polsce, który być może sprawi, że zyska ona większą popularność w naszym kraju. 

 

Oprócz Polski, tego lata Peach odwiedzi wiele innych festiwali i wydarzeń muzycznych. Zagra w Barcelonie, czy na Ibizie. Pojawi się na festiwalu Paradise City 2022 w Belgii, Astropolis 2022 we Francji, Love International 2022 w Chorwacji, ZeeZout Festival w Amsterdamie, czy Glastonbury 2022 w Wielkiej Brytanii. Jak widać, lato należy do Peach, a okazji do zabawy w rytm jej setów będzie naprawdę wiele. Peach pojawiła się też w 8 czerwca Albanii, gdzie zagrała na festiwalu Kala 2022. Z pewnością dostarczy jej to nowych słuchaczy i fanów. Trzymamy kciuki!

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Peach: Âme b2b Dixon, Aksamit, Len Faki, LSDXOXO, Paula Temple, Kasra, Solomun, Sevdaliza, BCee, TERR, Gorgon City, Something Something, Harriet Jaxxon, DJ Fresh, Adriatique, Ben Böhmer, I Hate Models, Hot Since 82, Cormac, Monster, Friction, Kas-st, Bicep, DJ Holographic, WhoMadeWho, Catz N Dogz, Mind Against, Octo Octa, Baasch, The Blaze, Robert Hood, Alignment, Dr Rubinstein, Roi Perez,

 

Peach - Frequently Asked Question

  • In the near future the Płocku will appear in: Płocku
  • Peach to tylko pseudonim artystyczny, naprawdę artystka nazywa się Serrena Passion.
  • Serrena urodziła się w kanadyjskim Toronto, jednak obecnie żyje i tworzy w Londynie. Dzięki temu jej twórczość znana jest przede wszystkim w zachodniej Europie.
  • W klubowych line-upach towarzyszyła takim artystom jak Pearson Sound, Karen Gwyer, czy Andres.
  • Jest to utwór zatytułowany "Silky".
  • Tak, można ją obserwować na profilu "itspeach_", gdzie chętnie dzieli się swoją twórczością oraz życiem prywatnym.
  • Audycja nosi tytuł "Peach".
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Peach
Inform me about the tickets sale to this artist's other events
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Peach TICKETS

Show events list Show in calendar form
Płock
29.07
checking availability
from 300 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
checking availability
from 470 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
30.07
Saturday, 18:00
Płock, plaża nad Wisłą
checking availability
from 300 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
checking availability
from 189 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Data
Location

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
checking availability
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
sale completed
Zajawka!

Other current events of this artist

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/