I Hate Models

I Hate Models

I Hate Models to artysta pochodzenia francuskiego, który produkuje muzykę z gatunku techno. Jego utwory charakteryzuje twórczy chaos, emocjonalność i wykorzystanie niestandardowych połączeń dźwiękowych. Nic więc dziwnego, że szybko stał się popularny również poza granicami swojego kraju.

Historia I Hate Models

I Hate Models, a w zasadzie Guillaume Labadie, bo tak nazywa się artysta, wychował się na południu Francji. Długo eksperymentował z muzyką, grając m.in. hip-hop, metal i punk. Zaczął bardzo wcześnie, ponieważ już w gimnazjum. Jednak to dopiero muzyka elektroniczna dała mu popularność i sprawiła, że ma teraz możliwość grać na największych scenach.

 

I Hate Models swoją karierę muzyczną na oczach szerszej publiczności rozpoczął niedawno, bo zaledwie 7 lat temu w 2015 roku. To wtedy wypuścił swój debiutancki singiel Persephone, w którym główną rolę grało industrialne techno. Od tego czasu zaczął regularnie tworzyć kolejne utwory oraz grywać na europejskich festiwalach. Artysta bardzo ceni sobie anonimowość. Na scenie zawsze występuje w chuście, która zakrywa połowę jego twarzy. Niechętnie udziela także wywiadów. Jeśli już zgodzi się na wymianę zdań z dziennikarzem, zazwyczaj zastrzega sobie, że nie chce być cytowany dosłownie. To z kolei sprawia, że niektórzy drwią z niego. Inni zarzucają mu, że pseudonim I Hate Models jest seksistowski. Żadna z tych rzeczy nie przyćmiewa jednak świeżości, energii i odwagi do łamania schematów jak wybrzmiewa z jego twórczości.

I Hate Models - dorobek muzyczny

Twórczość I Hate Models zaowocowała albumem wydanym w 2019 roku. Nosi on tytuł L'Âge Des Métamorphoses i składa się z 12 utworów. Są to:

 • The Beginning of the End
 • Crossing The Mirror
 • Impossible Love
 • You Are Not Alone
 • The Night Is Our Kingdom
 • Those Shiny Razor Blades
 • Partner in Crime
 • Romantnic Psycho
 • Sexual Tention
 • Forgiveness
 • Fade Away
 • Eternity Is Burning

Trudno określić, czym właściwie jest ta płyta. To połączenie emocjonalnych, spokojnych brzmień z brutalnością oraz melancholią. Krytycy twierdzą, że jest to jak zestawienie światła z ciemnością. Zdaje się, że I Hate Models zupełnie lekceważy schematy i konwenanse, czego efektem jest muzyka, której wcześniej świat nie słyszał. Mówi się o nim, że zrewolucjonizował scenę techno. Jego kawałki charakteryzują się niepowtarzalnym akcentem, są czarujące dla słuchacza i jednocześnie pozwalają mu się przenieść w podróż w świat muzyki transcendentalnej. To właśnie hipnotyzuje publikę na koncertach i sprawia, że bilety na występy I Hate Models są chętnie kupowane.

Występy i koncerty I Hate Models

Odkąd I Hate Models zaczął tworzyć muzykę w gatunku techno, jest bardzo chętnie zapraszany na europejskie festiwale, ale nie tylko. Grał już m.in. na Rotterdam Rave Indoor i Soenda Festival w Holandii, No Sleep Festival w Serbii, Sonus Festival w Chorwacji czy Voltage Festival w Belgii. Często stoi także za konsolą w klubach, gdzie rozgrzewa publikę swoją muzyką łączącą w sobie zarówno spokojne, jak i burzliwe dźwięki. 

 

W 2022 roku I Hate Models pojawi się także w Polsce. Zapowiedział swoją obecność na festiwalu Audioriver, który odbędzie się w lipcu w Płocku. Każdy, kto chciałby na żywo posłuchać tajemniczego DJ-a skrywającego twarz za badaną ma jeszcze taką szansę. Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne.

Z kim współpracuje I Hate Models?

W trakcie swojej kariery I Hate Models wydawał w kilku wytwórniach muzycznych. Są to Arts, VOITAX i Khemia, Rave Or Die i Perc Trax. Współpracował także z Depeche Mode i Perc, tworząc remiksy ich utworów. Swoje single i albumy komponuje jednak samodzielnie bez udziału innych artystów. To sprawia, że muzyka, która z nich wybrzmiewa, ma swój niepowtarzalnych styl, którym charakteryzuje się I Hate Models.

I Hate Models - inspiracje

I Hate Models inspiruje się różnymi gatunkami muzycznymi. Jako młody słuchał dużo metalu , a także próbował komponować utwory w tym gatunku. Ma on teraz ogromny wpływ na jego twórczość, w której dominują mocne brzmienia. Niektórzy nazywają je hałasem, jednak są one zaskakująco dobrze skomponowane tak, że trafiają do szerszej publiczności.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi I Hate Models: Mind Against, Baasch, TERR, Paula Temple, Ben Böhmer, Âme b2b Dixon, Peach, Monster, Len Faki, Sevdaliza, Catz N Dogz, Robert Hood, Kas-st, Friction, Aksamit, BCee, Kasra, The Blaze, Dr Rubinstein, WhoMadeWho, Octo Octa, Adriatique, DJ Holographic, LSDXOXO, Something Something, Cormac, Hot Since 82, Solomun, Alignment, Bicep, DJ Fresh, Roi Perez, Harriet Jaxxon, Gorgon City,

 

I Hate Models - Frequently Asked Question

 • In the near future the Płocku will appear in: Płocku
 • I Hate Models to Guillaume Labadie.
 • I Hate Models współpracuje z kilkoma wytwórniami muzycznymi, wydając w nich swoje utwory. Jego najnowsza płyta powstała we współpracy z Perc Trax. Ponadto tworzy także remiksy m.in. dla brytyjskiej grupy Depeche Mode.
 • Swoją debiutancką i jednocześnie ostatnią płytę I Hate Models wydał w 2019 roku. Nosi ona tytuł "L' ge Des Métamorphoses".
 • Badana na twarzy jest znakiem rozpoznawczym I Hate Models. Artysta mocno chroni swoją prywatność. Stroni także od mediów i nie pozwala się dosłownie cytować, jeśli weźmie udział w rozmowie z dziennikarzem.
 • I Hate Models zapowiedział swoją obecność na festiwalu muzycznym Audioriver w Płocku. Odbędzie się on w lipcu 2022 roku.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

I Hate Models
Inform me about the tickets sale to this artist's other events
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

I Hate Models TICKETS

Show events list Show in calendar form
Płock
29.07
checking availability
from 300 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
checking availability
from 470 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
30.07
Saturday, 18:00
Płock, plaża nad Wisłą
checking availability
from 300 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
checking availability
from 189 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Data
Location

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
checking availability
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
sale completed
Zajawka!

Other current events of this artist

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/