Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Artysta Undercatt

Undercatt

UndercattOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Elia Crecchi, bo to on ukrywa się pod pseudonimem Undercatt, swoją przygodę ze sceną klubową rozpoczął od organizowania imprez w rodzinnej Pizie. Zaczął też występować jako DJ, a wkrótce też i nagrywać muzykę - pomógł mu w tym inny włoski producent Luca Luperini. I to właśnie z nim Elia stworzył projekt Undercatt.

Undercatt - informacje o artyście

Dziś to jednak solowe przedsięwzięcie Crecchiego, który swoją twórczość określa jako "właściwy kompromis między melodią, a groovem". Artysta lubi eksperymentować - sięga do melodyjnych brzmień i elektroniki, ale nie boi się też zagłębić w mroczne techno. Jak sam mówi, nie chce się ograniczać do jednego stylu i gatunku. Uwielbia muzyczną wszechstronność. 

Wielkim fanem Undercatta jest Solomun, który docenił jego innowacyjne brzmienie i zaproponował artyście dołączenie do jego wytwórni Diynamic. Do grona wielbicieli można zaliczyć też Pete'a Tonga, popularnego DJ-a BBC Radio 1, który trzykrotnie wybrał nagrania Undercatta na swoje Essential New Tunes. Ostatnie wydawnictwo- „Arcade EP” grywają tacy artyści jak Adriatique, Camelphat, Hernan Cattaneo, Mind Against i Agents of Time. 

Undercatt występuje w najlepszych klubach na całym świecie - można go usłyszeć m.in. w DC 10, paryskim Rex, Stereo w Montrealu, Input w Barcelonie i amsterdamskim Diynamic Festival.

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też