Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

SebeQ

SebeQSzczegółyOpisWydarzeniaSebeQ - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
DJ (techno, trance, house)
social media:

Opis

SebeQ to coraz bardziej rozpoznawalny DJ, który regularnie występuje na dużych imprezach w Polsce. Jego muzyczne sety utrzymywane są w klimacie techno, house oraz trance.

Krótko o dotychczasowych projektach

Nie da się ukryć, że SebeQ lubi sobie nieco poeksperymentować z muzyką klubową/elektroniczną i często decyduje się na tworzenie nieoczywistych setów, w których fani dobrej rozrywki znajdą dużo brzmień z gatunków house, trance i techno. Jego muzyczne projekty można śledzić m.in. w mediach społecznościowych oraz na platformach internetowych, chociaż najciekawszym pomysłem jest oczywiście wybranie się na wielogodzinną imprezę z udziałem utalentowanego DJ-a w wersji live.

Niekiedy SebeQ decyduje się też na połączenie tradycyjnych i kultowych dźwięków ze współczesnymi i nowoczesnymi brzmieniami. Dzięki temu każdy może odnaleźć coś dla siebie i momentalnie poprawić swoje samopoczucie.

Pokaz muzycznych umiejętności

Jak już zostało wspomniane, miłośnicy muzyki klubowej nie powinni mieć problemów z tym, aby w swojej najbliższej okolicy odnaleźć imprezę z udziałem popularnego DJ-a. SebeQ zaprezentował już swoje muzyczne umiejętności m.in. podczas:

  • Garden Festival Obrzycko,
  • Mormin Summer Lake,
  • Fresh Festival Wronki,
  • BTON (Back To Old Night) Ekwador Manieczki.

Artysta pojawił się też w Świebodzinie oraz Katowicach. Jedno jest pewne – na pewno nie jest to jego ostatnie słowo!

Wydarzenia

SebeQ - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi SebeQ?

Miejscowości, w których SebeQ wystąpi w najbliższym czasie: Piła.

Kim tak właściwie jest SebeQ?
SebeQ to znany DJ, który świetnie odnajduje się w klimatach house, trance i techno. Specjalizuje się w tworzeniu bardzo energicznych setów, które często są nieoczywiste – tradycyjne dźwięki mieszają się w nich z nowoczesnymi brzmieniami.
Na jakich wydarzeniach muzycznych pojawił się już SebeQ?
SebeQ pojawił się już na wielu różnych wydarzeniach muzycznych w Polsce, regularnie odwiedzając najciekawsze eventy w kraju. Swoje umiejętności zaprezentował już m.in. w trakcie Garden Festival Obrzycko, BTON (Back To Old Night) Ekwador Manieczki, Fresh Festival Wronki oraz Mormin Summer Lake.
Gdzie SebeQ prezentuje swoje muzyczne projekty?
SebeQ prezentuje swoje muzyczne projekty w wielu miejscach. Jego setów można posłuchać na żywo (na imprezach i festiwalach z jego udziałem), ale też w mediach społecznościowych oraz na popularnych platformach internetowych.

Fani lubią też

Zobacz też