Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Scarlxrd

Scarlxrd

ScarlxrdOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Scarlxrd – pod tym pseudonimem kryje się Marius Listhop, pochodzący z Anglii młody muzyk, którego koncerty wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Karierę rozpoczął jako wesoły i pozytywny youtuber Mazzi Mazem nakręcający filmiki w domu. Teraz jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych muzyków młodego pokolenia.

Artysta przekracza muzyczne granice, tworząc własny styl, który łączy metal, trap, hardcore i rap. Jego muzyka, jak i wizerunek są bardzo wyraziste. Wcześniej był frontmanem składu Myth City. Największy rozgłos przyniósł mu solowy utwór „Heart Attack” wyświetlony w serwisie YouTube ponad 95 milionów razy.

Rozpoznawalną cechą muzyka jest zamienianie liter „o” na „x”. Uwidocznia się to w pseudonimie Scarlxrd, tytułach piosenek i nazwach albumów. Wizytówką artysty stała się też maska, którą nosi na twarzy.

Scarlxrd – koncerty

Unikalny styl i wzbudzający skrajne emocje wizerunek świadczą o oryginalności artysty o pseudonimie Scarlxrd. Koncerty muzyka zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Scarlxrd jest ekscentryczny, intrygujący i skandaliczny. Jego charyzma przyciąga tłumy, a bilety na występy wykonawcy rozchodzą się w szybkim tempie. Muzyk dał się poznać jako niezwykle płodny artysta, dlatego że wydaje średnio dwa albumy rocznie. Grane przez Scarlxrda koncerty są doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą dyskografią wykonawcy.

Scarlxrd często inspiruje się kulturą azjatycką. Nawiązuje do działalności japońskiej Yakuzy i wplata do swojej muzyki motywy z Dalekiego Wschodu. Każdy, kto ma okazję uczestniczyć w wydarzeniach zorganizowanych przez artystę, obcuje na żywo z intrygującym miksem kultur i muzycznych gatunków. Publiczność ceni oryginalność i szczerość wykonawcy. Fani podkreślają, że szanują artystę za to, co ma do powiedzenia i w jaki sposób komunikuje swoje pomysły. Wydarzenia z udziałem artysty zawsze są niezapomniane i pomagają fanom spoglądać na życie z pozytywnej perspektywy.   

Kiedy będziemy mieli okazję uczestniczyć w koncercie Brytyjczyka? Scarlxrd w Polsce zagra 25 czerwca 2022. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Proxima. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie ebilet.pl. Artysta występował już wcześniej w naszym kraju. Scarlxrd w Polsce koncertował w ubiegłych latach w Krakowie i Warszawie.

Poza tym, że wykonawca odwiedzi w tym roku stolicę naszego kraju, Scarlxrd koncerty w 2022 zagra też w Paryżu, Brukseli, Manchesterze, Birmingham, Londynie, Pradze, Amsterdamie, Zurychu, Hamburgu, Frankfurcie nad Menem, Glasgow i Leeds. Bilety dostępne są do nabycia przez internet. Co ciekawe, Scarlxrd koncerty w 2022 roku zaplanował także w ramach festiwali takich jak VOLT Festival 2022.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie albumy wydał dotychczas Scarlxrd?
W dyskografii artysty znajdują się następujące płyty: スカー藩主 (czyli scar lord), Rxse, Cabin Fever, Chaxsthexry, Lxrdszn, Dxxm, Infinity, Immxrtalisatixn, Acquired Taste: Vxl. 1, Scarhxurs, Fantasy Vxid oraz DXXM II.
Jaką muzykę tworzy Scarlxrd?
Scarlxrd tworzy muzykę będącą połączeniem trapu, rap metalu oraz hip-hopu. W jego utworach można usłyszeć sporo growlu, przesterowanych beatów i energetycznych brzmień. Artysta jako swoje inspiracje podaje muzykę Korna, Deftones, Slipknota, Alice In Chains, Missy Elliott, Eminema, Nelliego, XXXTENTACION i Travisa Scotta.
Kiedy zaczęła się kariera Scarlxrd?
Scarlxrd zadebiutował w sierpniu 2016 utworem „Girlfriend”. Do końca roku wydał aż 2 albumy. Całkowicie zmienił swój image na bardziej mroczny i ekscentryczny, a także usunął z YouTube wszystkie filmy dodane jako Mazzi Maz.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn