Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Artysta Lena Moonlight

Lena Moonlight

Lena MoonlightSzczegółyOpisWydarzeniaFani lubią też

Szczegóły

social media:

Opis

Lena Moonlight ( Lena Kociszewska) to młoda, utalentowana artystka, DJ-ka i autorka tekstów, debiutująca na polskiej scenie muzycznej w 2022 r. tanecznym singlem pt. "Stać cię na więcej". Poszukująca nowych brzmień wokalistka już tej jesieni wyda kolejne, tym razem rapowe single, z autorskimi tekstami. Jej media społecznościowe obserwuje łącznie prawie 4 miliony widzów.


Lena Moonlight - informacje o artystce


Lena od dziecka związana była z muzyką i tańcem. Pierwsze taneczne kroki stawiała jako 4 latka w zespole ludowym Lazurki. Następnie w studio tańca trenowała jazz, modern i show dance, zdobywając m.in. tytuł mistrzyni polski małych formacji show dance.


Kontuzja spowodowała, że musiała zaprzestać intensywnych treningów tanecznych, ale nie przeszkodziło jej to w realizacji marzeń i pasji. W Warsztatowej Akademii Musicalowej rozpoczęła przygodę ze śpiewem i musicalem, występując m.in. na deskach teatru muzycznego Roma. W 2020 roku miała możliwość spróbowania sił jako aktorka, grając rolę obok Piotra Adamczyka, w filmie krótkometrażowym Daniela Rusina.


Brała udział w wielu kampaniach reklamowych, przez 4 lata była twarzą marki Maybelline New York, a w 2022 roku wraz firmą Uroda stworzyła własną limitowaną kolekcję mgiełek zapachowych. Zawsze ciekawa świata, od 12 roku życia rozpoczęła samodzielnie podróże do szkół językowych w USA, gdzie szlifując angielski miała również
możliwość zwiedzania i poznawania amerykańskiej kultury i codzienności.

Ostatnio Lena próbuje swoich sił również jako Dj-ka. Ukończyła kurs Dj-ski i miała już okazję zagrać w kilku klubach. Wśród wielu pasji młodej artystki zwyciężyła ta do muzyki i Lena rozpoczęła regularne treningi wokalne, decydując się na stworzenie swojego pierwszego singla, latem 2022 roku i właśnie tę piosenkę wykona
na koncercie Roztańczony PGE Narodowy.

Od popu do rapu


W lipcu 2022 roku Lena wydała swój pierwszy singiel pt. "Stać cię na więcej". Wakacyjny, popowy utwór został wydany wraz z niezwykle tanecznym i barwnym teledyskiem. W ślad za udanym debiutem, powstał kolejny popowy singiel "California". W sierpniu 2023 roku Lena wydała kolejny utwór pt. "Ostatni raz", w którym sięgnęła po brzmienie w stylu trap i R&B.


A już tej jesieni możemy spodziewać się w jej wykonaniu utworów rapowych, z autorskimi tekstami.
Polska, rapowa, kobieca scena muzyczna zyskuje nową reprezentantkę, która jeszcze nie raz nas zaskoczy, bowiem jak sama artystka mówi "praca w studio i poszukiwanie nowych brzmień, sprawia jej ogromną przyjemność".

Źródło zdjęcia: materiały promocyjne

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też