Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Krzysztof Hulboj

Krzysztof Hulboj

Krzysztof HulbojOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Krzysztof Hulboj urodził się 1 stycznia 1979 roku w Warszawie. Mężczyzna jest z zawodu tancerzem, choreografem, a także udziela lekcji tańca. Po ukończeniu XL Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Warszawie, wybrał się na studia do Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Swoją karierę rozpoczął już jako kilkuletni chłopiec. Krzysztof Hulboj w wieku dziewięciu lat uczęszczał regularnie na treningu tańca towarzyskiego. Do dalszego rozwoju jego talentu i kariery przyczynili się przede wszystkim jego rodzice, a także trenerka Małgorzata Szokalska.

Krzysztof Hulboj - kariera

Od 1993 aż do 2003 roku brał udział w konkursach tanecznych, a jego partnerką taneczną była wówczas Ewa Szabatin. Krzysztof Hulboj miał również okazję zapoznać się z Janją Lesar, która po kilku latach została jego partnerką. To właśnie wówczas młody tancerz zdobył tytuł Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich. 

Krzysztof Hulboj zdobył również dyplom i do znaczenie od od tamtego momentu klasyfikuje się jako posiadać najwyższej klasy tanecznej na skalę międzynarodową, którą jest klasa taneczna „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. W późniejszych latach, mężczyzna zaczął pojawiać się w słynnych wówczas programach rozrywkowych, co stanowczo przyczyniło się do dalszego rozkwitu jego kariery. Owocem tej pracy było zostanie trenerem tancerek we wrześniu 2008 roku w programie, noszącym tytuł "Taniec z gwiazdami". Podjął wówczas współpracę z takimi sławnymi osobami z branży tanecznej i filmowej, jak na przykład Weronika Rosati, Katarzyna Walter czy też Anna Kalata. 

Jako ciekawostkę warto wspomnieć, iż w drugiej połowie roku 2009, Krzysztof Hulboj pojawił się w produkcji filmowej "Kochaj i tańcz". Ta epizodyczna rola przyniosła mu rozpoznawalność. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Co wiemy o rodzinie Krzysztofa Hulboja?
Rodzice Krzysztofa Hulboja to Ewa I Andrzej. Ojciec był z zawodu geologiem. Aktor ma również starszego brata Jarosława.
Czy Krzysztof Hulboj ma żonę?
Żoną Krzysztofa Hulboja jest Janja Lesar, a wcześniej był w związku z Ewą Szabatin.
W jakich programach telewizyjnych występował Krzysztof Hulboj?
Do rozwoju kariery Krzysztofa Hulboja, oprócz jego talentu, przyczyniły się przede wszystkim media, w postaci rozrywkowych programów telewizyjnych. Mężczyzna brał udział w takich programach, jak "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz "Taniec z gwiazdami".

Fani lubią też

Zobacz też