Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma

Krusher

Sprawdź wydarzenia
KrusherSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Zespół rockowy i metalowy
social media:

Opis

Krusher to dobrze znany polski zespół rockowy i metalowy, który założono w 2002 roku. Od tego momentu grupa wydała już trzy albumy studyjne oraz kilka EP-ek, pojawiając się na licznych festiwalach w całej Polsce.

Skład

Jeśli chodzi o skład rockowo-metalowej kapeli Krusher, warto byłoby wiedzieć, że na przestrzeni lat nieco się on zmieniał. Obecnie znajdują się w nim:

 • Klaudia Kozień (wokalistka),
 • Bartosz Wierzbicki (gitarzysta),
 • Adam Pucykowicz (perkusista),
 • Łukasz Chrzanowski (gitarzysta),
 • Rafał Berkowicz (gitarzysta basowy).

Wcześniej w zespole występowali też m.in. Michał Kustra, Łukasz Piotrowski, Tomasz Świdrak, Łukasz Mackoś, Paweł Kluczewski czy też Hubert Betlej.

Albumy, EP-ki i numery

Jak już zostało wspomniane, artyści z grupy Krusher wydali do tej pory trzy albumy studyjne:

 • „Forward” (2008) – m.in. z numerami „Hell’s Angel”, „Lies”, „Lost”, „Midnight Child”, „Final War”, „Divine Wind” i „Born to Krush”,
 • „Metaloa” (2014) – „Hive”, „Ogień”, „Za karę”, „Raven”, „Solvent”, „Wiatr”, „Watra”,
 • „Oblivion” (2020) – „Carpe Diem”, „The River of Oblivion”, „Nomophobia”, „Take a Pill”, „Outside the Cave”, „Ruiny starego świata”.

Dochodzą do tego EP-ki „The Beast Within” (2005), „Ogień” (2011) i „Take a Pill” (2016). Grupa ma na swoim koncie również dwa dema – opublikowane w 2003 i 2004 roku.

Największe sukcesy i dotychczasowe występy

Należałoby jeszcze przejść do krótkiego podsumowania największych sukcesów rockowo-metalowego zespołu Krusher oraz jego dotychczasowych występów – prawda? Artyści mogą się pochwalić takimi osiągnięciami, jak:

 • uhonorowanie nagrodami na festiwalach muzycznych w Skierniewicach, Rzeszowie, Jaśle, Białymstoku, Krakowie, Warszawie czy też Krośnie,
 • zagranie kilkuset koncertów w Polsce oraz w innych krajach (m.in. Niemcy, Belgia, Słowacja i Czechy),
 • pojawienie się w największych klubach muzycznych w Polsce (Warszawa, Kraków, Lublin, Wrocław) oraz występy na rozmaitych Zlotach Motocyklowych (Żywiec, Łańcut, Biłgoraj, Sandomierz),
 • stworzenie legendarnego festiwalu KRUSHFEST w Jaśle.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy założono zespół Krusher oraz jaką muzykę on wykonuje?
Zespół Krusher założono w 2002 roku. To jedna z popularniejszych formacji rockowo-metalowych na terenie Polski.
Jacy artyści występują w zespole Krusher?
W zespole Krusher występuje obecnie pięć osób: Klaudia Kozień (wokal), Bartosz Wierzbicki (gitara), Adam Pucykowicz (perkusja), Łukasz Chrzanowski (gitara) oraz Rafał Berkowicz (gitara basowa). Nie oznacza to jednak, że było tak od samego początku, ponieważ członkami zespołu byli też Michał Kustra, Paweł Kluczewski, Łukasz Piotrowski, Tomasz Świdrak, Łukasz Mackoś oraz Hubert Betlej.
Jakie albumy, EP-ki i kawałki ma na swoim koncie zespół Krusher?
Zespół Krusher może się pochwalić wydaniem trzech albumów studyjnych. Pierwszy z nich opublikowano na rynku w 2008 roku i nadano mu tytuł „Forward”, natomiast dwa kolejne nazwano „Metaloa” (2014) i „Oblivion” (2020). Najpopularniejsze kawałki formacji Krusher to m.in.: „Ogień”, „The River of Oblivion”, „Take a Pill”, „Carpe Diem”, „Ruiny starego świata”, „Za karę” czy też „Watra”. Zespół wydał też kilka EP-ek: „The Beast Within” (2005), „Ogień” (2011) i „Take a Pill” (2016) oraz dwa dema.
Jakie osiągnięcia ma w swoim artystycznym dorobku grupa Krusher?
W artystycznym dorobku rockowo-metalowej grupy Krusher znajdują się następujące osiągnięcia: kilkaset koncertów w Polsce oraz w zagranicznych miastach (Belgia, Niemcy, Czechy, Słowacja), stworzenie spektakularnego festiwalu KRUSHFEST w Jaśle, zdobycie prestiżowych nagród na rozmaitych festiwalach muzycznych (Skierniewice, Rzeszów, Warszawa, Białystok, Kraków, Krosno) oraz występy w największych klubach w Polsce (Warszawa, Kraków, Wrocław, Lublin) + na Zlotach Motocyklowych (Biłgoraj, Żywiec, Sandomierz, Łańcut).

Fani lubią też

Zobacz też