Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Artysta Johannes Albert

Johannes Albert

Johannes AlbertOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Jeden z pierwszych występów w karierze tego berlińskiego DJ-a i producenta miał miejsce w 1998 roku. Johannes zagrał wtedy na urodzinach sklepu płytowego w Würzburgu - niestety, świetnie zapowiadający się set przerwała jego mama, która o północy zabrała do domu syna-didżeja. Johannes miał wtedy 15 lat. Zaraz potem kupił swoje pierwsze gramofony i mikser i zaczął grywać, głównie na urodzinach swoich szkolnych przyjaciół. Nie było łatwo. "Grałem płyty DJ-a Sneak’a i Blaze, a oni chcieli Spice Girls i The Prodigy" - tak wspomina swoje początki.

Johannes Albert - informacje o artyście

Dziś, ćwierć wieku później, Johannes Albert to jedna z najciekawszych postaci na niemieckiej scenie klubowej. Rezydent słynnego berlińskiego klubu Renate ma na koncie 4 albumy (dwa nagrane wspólnie z Ironem Curtisem) oraz mnóstwo singli i EP-ek. Niemiec wydaje dla Permanent Vacation, Live At Robert Johnson, Keinemusik, Get Physical, ale też publikuje nakładem swoich własnych wytwórni Frank Music i Fine. Jak mówi w wywiadach, jako DJ uwielbia improwizować - w jego setach można usłyszeć house, disco, techno, acid house, electro i italo. Wszystko zależy, jak dodaje, od atmosfery i reakcji publiczności. I nie dziwne, że jest ceniony w klubach na całym świecie. Johannesa można usłyszeć m.in. w Londynie, Tokio, Nowym Jorku i Madrycie. 

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też