Ireneusz Krosny

Ireneusz Krosny

Ireneusz Krosny (urodzony w 1968 roku w Tychach) – polski aktor, mim, specjalizujący się w pantomimie komicznej. Swoją karierę rozpoczął w Teatrze Ruchu i Pantomimy Migreska w wieku 14 lat. Od 1992 roku funkcjonuje we własnym „Teatrze Jednego Mima”.
Przełom w karierze „Teatru Jednego Mima” nastąpił w sezonie 1995/96, kiedy to artysta zdobył trzy Grand Prix na najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce: PaKA w Krakowie, Biesiady Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim oraz Mazurskie Lato Kabaretowe w Ełku.

Ireneusz Krosny bilety
Artysta odniósł sukces nie tylko w Polsce. W 1998 roku zdobył wyróżnienie amerykańskiego magazynu „Chicago Reader” dla najlepszego spektaklu w Chicago, a w roku 2008 otrzymał Złotą Różę Festiwalu w Montreux (Szwajcaria). Prowadzi warsztaty pantomimiczne w Wyższej Szkole Teatralnej w Wilnie. Występował na scenach Europy, Rosji, Kanady, USA, Chin, Korei Południowej i Islandii. Brał udział w kilkudziesięciu programach telewizyjnych na antenie TVP1, TVP2, Polsatu i TVN.
Ireneusz Krosny posiada oryginalny, własny styl. Podczas spektakli nie stosuje makijażu, występuje w czarnym trykocie, w otoczeniu skromnej scenografii. Treść jego autorskich etiud dotyczy życia społecznego i towarzyskiego, z elementami abstrakcji i absurdu, zwykle zakończonych zaskakującą pointą i przesłaniem.
Ireneusz Krosny bilety na występy dostępne na eBilet! 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ireneusz Krosny
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/