Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Artysta Ireneusz Krosny

Ireneusz Krosny

Sprawdź wydarzenia
Ireneusz KrosnyOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Ireneusz Krosny (urodzony w 1968 roku w Tychach) – polski aktor, mim, specjalizujący się w pantomimie komicznej. Swoją karierę rozpoczął w Teatrze Ruchu i Pantomimy Migreska w wieku 14 lat. Od 1992 roku funkcjonuje we własnym „Teatrze Jednego Mima”.
Przełom w karierze „Teatru Jednego Mima” nastąpił w sezonie 1995/96, kiedy to artysta zdobył trzy Grand Prix na najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce: PaKA w Krakowie, Biesiady Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim oraz Mazurskie Lato Kabaretowe w Ełku.

Ireneusz Krosny bilety
Artysta odniósł sukces nie tylko w Polsce. W 1998 roku zdobył wyróżnienie amerykańskiego magazynu „Chicago Reader” dla najlepszego spektaklu w Chicago, a w roku 2008 otrzymał Złotą Różę Festiwalu w Montreux (Szwajcaria). Prowadzi warsztaty pantomimiczne w Wyższej Szkole Teatralnej w Wilnie. Występował na scenach Europy, Rosji, Kanady, USA, Chin, Korei Południowej i Islandii. Brał udział w kilkudziesięciu programach telewizyjnych na antenie TVP1, TVP2, Polsatu i TVN.
Ireneusz Krosny posiada oryginalny, własny styl. Podczas spektakli nie stosuje makijażu, występuje w czarnym trykocie, w otoczeniu skromnej scenografii. Treść jego autorskich etiud dotyczy życia społecznego i towarzyskiego, z elementami abstrakcji i absurdu, zwykle zakończonych zaskakującą pointą i przesłaniem.
Ireneusz Krosny bilety na występy dostępne na eBilet! 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też