Interpol

Interpol

Interpol to amerykański zespół rockowy, założony w 1997 roku w Nowym Yorku. Jego obecni członkowie to wokalista Paul Banks, gitarzysta Daniel Kessler oraz perkusista Sam Fogarino.

Ich debiutancki krążek - „Turn On the Bright Lights” ukazał się w 2002 roku. Pokrył się złotem w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii i zebrał entuzjastyczne recenzje. Znalazły się tam piosenki takie jak „Say Hello to the Angels” czy „NYC”. Przy pracy nad płytą muzycy czerpali inspiracje między innymi od Joy Division, Velvet Underground, Television i Lou Reeda.

Kolejna płyta - „Antics” została wydana dwa lata później i oprócz Stanów i Wielkiej Brytanii pokryła się złotem w Australii i Belgii.

Najnowszy krążek grupy pod tytułem „Marauder” ukazał się w sierpniu 2018 roku i zawiera piosenki takie jak „If You Really Love Nothing”, „Rover”, „Number 10” czy „Party’s Over”. Zespół Interpol w Polsce wystąpił w 2011 roku podczas Coke Live Music Festival, który odbył się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Ich obecny grafik koncertowy jest szczelnie wypełniony występami w Stanach, Ameryce Południowej i Europie.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Interpol
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/