emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Artysta Holland Roden

Holland Roden

Holland RodenOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Holland Roden to amerykańska aktorka urodzona 7 października 1986 roku. Polskim fanom znana jest z roli w serialu młodzieżowym  MTV Teen Wolf: Nastoletni wilkołak, w którym gra rolę Lydii Martin. Holland ma na koncie udział w produkcjach filmowych, telewizyjnych oraz w teledyskach. Rola w serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak przyniosła jej nie tylko ogromną popularność wśród młodego pokolenia, ale też nagrody: Young Hollywood Awards oraz Teen Choice Awards. Aktorka grała ponadto w takich produkcjach jak Dziewczyny z drużyny: 12 Miles of Bad Road (2007), Walcz do końca (2009), House of Dust (2013). 

 

Holland Roden była gościem Warsaw Comic Con 2019 w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodziła się Holland Roden?
Holland Marie Roden, urodzona 7 października 1986 roku w Dallas w Teksasie jest amerykańską aktorką, która swoją działalnośc rozpoczęła w 2004 roku.
Z jakich produkcji słynie Holland Roden?
Holland Roden jest znana głównie z roli Lydii Martin w serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak oraz Zoe Woods w serialu Channel Zero.
Jaki był pierwszy serial, w którym grała Holland Roden?
Pierwszy telewizyjny występ miał miejsce w 2007 roku, aktorka brała udział w serialu CSI: Crime Scene Investigation w odcinku "Goodbye and Good Luck".
W jakim filmie wystąpi Holland Roden?
Holland Roden wystąpi w filmie Escape Room 2, który swoją premierę będzie miał w 2021 roku. Za reżyserię filmu odpowiada Adam Robitel.
Jakie nagrody otrzymała Holland Roden?
Jej pierwszą nagrodą była "Young Hollywood Awards" w kategorii najlepszego zespołu w 2013 roku za swoją pracę w serialu Teen Wolf, w 2017 roku otrzymała Teen Choice Awards w kategorii Choice Summer TV Actress.

Fani lubią też

Zobacz też