Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Artysta Herman Rarebell

Herman Rarebell

Herman RarebellOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Herman Rarebell urodził się 18 listopada 1949 roku w Saarbrucken w Niemczech. W latach 1977 – 1996 był perkusistą w zespole Scorpions. Obecnie w wieku 70-ciu lat Herman Rarebell występuje razem z Hurricane Orchestra.

Początki kariery Hermana Rarebella

Po skończeniu Music School w Saarbrucken i dwóch przygodach w Mastermen oraz Fuggs Blues, Herman w 1971 roku przeniósł się do Wielkiej Brytanii, gdzie kilka lat później poznał Michaela Schenkera co skutkowała dołączeniem do legendarnej grupy Scorpions.

 

Wraz z dołączeniem do niemieckiej grupy Herman Rarebell rozpoczął międzynarodową karierę i stał się współautorem klasycznych kompozycji takich jak "Another Piece of Meat", "Falling in Love" Passion Rules The Game" "Rock You Like a Hurricane", "Make It Real", "Dynamite", "Blackout", "Arizona", "Bad Boys Running Wild", "Don't Stop At the Top", "Tease Me Please Me".

 

 

3 sierpnia 2006 roku podczas Wacken Open Air Festival odbył się niezwykły koncert Scorpions podczas którego zaproszeni zostali byli członkowie zespołu, by wspólnie zaprezentować największe przeboje. To zainspirowało perkusitę do założenia własnej grupy i wyruszenia w trasę koncertową, co doprowadziło do tego, że Herman ogłosił powstanie projektu Herman Rarebell And Band i wydania albumu Take It As It Comes!  Projekt po kilku latach rozwinął się na tyle, że obecnie możemy cieszyć się z Scorpion's Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell. 

 

Fot. Rachael Emily 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy o gdzie urodził się Herman Rarebell?
Herman Rarebell urodził się 18 listopada 1949 roku w Saarbrucken w Niemczech.
Z jakim legendarnym zespołem był związany perkusista?
W latach 1977 – 1996 był perkusistą w zespole Scorpions.
Jaki obecnie prowadzi projekt?
Herman Rarebell obecnie w wieku 70-ciu lat Herman Rarebell występuje razem z Hurricane Orchestra.
Czym jest projekt Hurricane Orchestra?
Właściwie Scorpion's Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell to wyjątkowe koncerty z muzyką Scorpions, gdzie usłyszymy największe przeboje w nowych aranżacjach.
Kiedy Herman przeniósł się do Wielkiej Brytanii?
Po skończeniu Music School w Saarbrucken i dwóch przygodach w Mastermen oraz Fuggs Blues, Herman w 1971 roku przeniósł się do Wielkiej Brytanii, gdzie kilka lat później poznał Michaela Schenkera co skutkowała dołączeniem do legendarnej grupy Scorpions.
Jakie utwory stworzył w Scorpions?
"Another Piece of Meat", "Falling in Love" Passion Rules The Game" "Rock You Like a Hurricane", "Make It Real", "Dynamite", "Blackout", "Arizona", "Bad Boys Running Wild", "Don't Stop At the Top", "Tease Me Please Me".
Herman to nie tylko perkusista ale również szef...
Szef założonej w 1995 wytwórni muzycznej Monaco Records.

Fani lubią też

Zobacz też