Hauser

Hauser

Stjepan Hauser to chorwacki wiolonczelista . Jest członkiem grupy 2Cellos razem z Luką Šulić.

 

Artysta urodził się w Puli w Chorwacji. Pochodzi z rodziny o muzycznych korzeniach. Pobierał nauki w szkołach w Londynie, Zagrzebiu, a później Stanach Zjednoczonych. Występował w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach. Jest  laureatem wielu nagród takich jak między innymi PLG Young Artists Auditions 2009, J & A Beare Solo Bach Competition 2009, NYOS Staffa Award 2009, Philharmonia Orchestra - Martin Musical Scholarship Fund 2009 i 2008, Eastbourne Symphony Orchestra Young Soloist Competition 2009 I 2007.

 

Współpracował z najlepszymi artystami takimi jak: Mścisław Rostropowicz, Bernard Greenhouse, Heinrich Schiff, Frans Helmerson, Arto Noras, Ralph Kirshbaum, Valter Despalj, Philippe Muller. Hauser koncerty to duże przeżycie dla słuchaczy, którym artysta przekazuje wiele emocji. 

 

 

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hauser
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/