Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Artysta Elias David Moncado

Elias David Moncado

Sprawdź wydarzenia
Elias David MoncadoOpisWydarzeniaElias David Moncado - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

„Jeden z największych talentów swojego pokolenia” - Anne-Sophie Mutter

23-letni niemiecko-hiszpańsko-malezyjski skrzypek Elias David Moncado jest stypendystą Fundacji Anne-Sophie Mutter od 2023 roku.

Jest najmłodszym zdobywcą 1 Grand Prix i 10 nagród specjalnych na Międzynarodowym Konkursie im. Karola Lipińskiego w Polsce w 2019 roku. Elias zwyciężył w Międzynarodowym Konkursie Valsesia Musica 2021, Międzynarodowym Konkursie Vladimir Spivakov 2021 i 7. Międzynarodowym Konkursie Sendai 2019 w Japonii, ponownie jako najmłodszy laureat w historii.

W 2023 r. trzy trasy koncertowe z Anne-Sophie Mutter i „Mutter's Virtuosi” zabrały go do Islandii, USA, Kanady i Europy, gdzie występował również jako solista u boku Mutter m.in. w Musikverein Vienna, Berlin Philharmonie, Elbphilharmonie Hamburg i Lucerne Festival.

W listopadzie 2023 r. odbył tournée po Bułgarii, Austrii i Niemczech jako solista z Orkiestrą Filharmonii Sofijskiej i Koncertem skrzypcowym Beethovena pod dyrekcją Saschy Goetzela i Naydena Todorova, gdzie zadebiutował m.in. w Wielkiej Sali wiedeńskiego Konzerthaus (nagranie Medici TV), Sali Beethovena w Liederhalle Stuttgart i Kurhaus Wiesbaden (Rheingau Music Festival).

Kolejne ważne wydarzenia to koncerty jako debiutant w Nikolaisaal Potsdam 2020-2022, a także debiuty w 2022 roku w Meguro Persimmon Hall Tokyo i Hitachi Systems Hall Sendai w Japonii.

Jako solista występował z Orkiestrą Symfoniczną Radia Bawarskiego i Orkiestrą Symfoniczną Radia Frankfurckiego pod batutą takich dyrygentów jak Vladimir Spivakov, Heiko Mathias Förster i Ryusuke Numajiri.
Występował na festiwalach takich jak Schleswig-Holstein Music Festival, Kissinger Musiksommer i Mozartfestival Schwetzingen.

Kategorie:skrzypkowiemuzycy instrumentaliści

Wydarzenia

Elias David Moncado - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Elias David Moncado?

Miejscowości, w których Elias David Moncado wystąpi w najbliższym czasie: Wrocław.

Fani lubią też

Zobacz też