Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Gregor Larsen

Gregor Larsen

Gregor LarsenOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Gregor Larsen pochodzi z... Poznania. Jest polskim DJ-em, który rozpoczął swoją karierę już jako dwunastolatek. Tworzył wtedy muzykę i remiksy pod pseudonimem Grzeech. Nie był wtedy znany. Jak sam mówi, jest zafascynowany muzyką od samego dzieciństwa.

Jako młody chłopak postanowił zostać jednym z najlepszych twórców muzyki klubowej na świecie. Uczył się, testował różne możliwości, produkował muzykę i remiksy, aż w końcu stawał się coraz lepszy i lepszy. Grywał w mniejszych klubach, a potem zaczęły zapraszać go coraz popularniejsze miejsca. Dzięki temu zyskiwał rozpoznawalność i coraz większe rzesze fanów. Po kilku latach grania remiksów, przyszedł czas na zmianę. Wtedy zaczął się zajmować tylko i wyłącznie tworzeniem swojej własnej muzyki.

Doświadczenie, którego nabierał przez lata oraz niezwykły talent sprawiły, że Gregor Larsen tworzy muzykę porywającą tłumy. Ma ogromną wiedzę na temat przeróżnych gatunków muzycznych. Sam tworzy w takich gatunkach jak deep house oraz house, a jego mottem jest "Let There Be House". 

Gregor Larsen - dyskografia

Gregor Larsen opublikował kilkadziesiąt nagrań zachowanych w gatunkach deep house oraz house. Każdy z nich ma około godziny długości i nosi tytuł "Ibiza Sexy Vibes". Pierwszy odcinek pojawił się na YouTubie cztery lata temu, a najnowszy - rok temu. Na YouTubie można posłuchać także nagrań z koncertów Gregora Larsena. 

Artysta ciągle tworzy muzykę i koncertuje, najczęściej w Poznaniu, z którego pochodzi. W samym czerwcu 2023 roku zagra kilka koncertów, m.in. w Klubie na Fali (Poznań), Whiskey in the Jar (Poznań), Pachapoznan czy Fala Park Pub. Pojawi się także na ogromnym festiwalu Malta Garden w lipcu 2023 roku.

Gregor Larsen - ciekawostki i inne informacje

Gregor Larsen prowadzi swoje media społecznościowe (Facebook, Instagram), gdzie dzieli się ciekawostkami ze swojego życia (np. remontem swojego studia nagraniowego), nowościami muzycznymi, koncertami, zapowiedziami oraz współpracami. Jedną z takich współprac jest współpraca z firmą zajmującą się cateringiem pudełkowym z dostawą do domu.

W 2023 roku Gregor Larsen skończył 30 lat. Z okazji urodzin Poznań Pacha zorganizował mu imprezę urodzinową. Muzyk sam przyznał, że nie spodziewał się takiej niespodzianki.

Gregor Larsen nie ma swojego konta na Spotify, na którym byłaby dostępna jego muzyka. Wrzuca ją za to na YouTube. Być może w przyszłości się to zmieni, bo niedawno założył swoją nową stronę internetową.

Swoje nagrania "Ibiza Sexy Vibes" Gregor Larsen nazywa podcastem.

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak naprawdę nazywa się Gregor Larsen?
Gregor Larsen to tak naprawdę Grzegorz Kowalski.
Jakie są najpopularniejsze piosenki Gregora Larsena?
Jego największe hity to "Ibiza Sexy Vibes", czyli seria nagrań w gatunku deep house. Każde z nagrań ma około godziny długości.
Jaka jest najnowsza piosenka Gregora Larsena?
Jego najnowsza piosenka została zapowiedziana w maju 2023 roku i nosi tytuł "River". Artysta nagrał ją z Julią Stolpe.

Fani lubią też

Zobacz też