Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Eem Triplin

Eem Triplin

Eem TriplinOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Eem Triplin to raper ze Stanów Zjednoczonych, który tworzy muzykę, nie przebierając w środkach wyrazu. Jego mocne teksty oraz charakterystyczny styl podbijają kolejne serca fanów hip-hopu. Ponadto zajmuje się także produkcją muzyczną. Ściśle współpracuje ze $NOTem.

Historia Eem Triplin

Eem Triplin, a właściwie Naeem Muhammad, bo tak naprawdę nazywa się ten artysta, urodził się w 2001 roku w Stanach Zjednoczonych. Już od najmłodszych lat był związany z muzyką. Mając zaledwie 13 lat, zaczął tworzyć w FL Studio, z którym zapoznał go jego starszy brat. Swój kanał na YouTube otworzył dwa lata później, gdzie umieścił pierwszy stworzony beat. Obecnie Eem Triplin na YouTube śledzi ponad 200 tysięcy osób. Jego najpopularniejsze utwory osiągają miliony wyświetleń ("JUST FRIENDS? - ponad 3 miliony wyświetleń, "AWKWARD FREESTYLE" - ponad 2 miliony wyświetleń, "FALL IN LOVE" - ponad 2 miliony wyświetleń). Na pierwszy singiel Eem Triplin trzeba było jednak poczekać do 2018 roku. Artysta miał 17 lat, kiedy wydał "Oh My*". Już rok później pojawiła się jego debiutancka EP-ka.

Eem Triplin jest mocno powiązany muzycznie z $NOTem. Drogi obu artystów skrzyżowały się w 2020 roku. To właśnie dzięki niemu jest uważany za jednego z najbardziej popularnych producentów undergroundowych. Prywatnie mocno inspiruje się takimi artystami jak Tyler, The Creator czy Kanye West.

Eem Triplin: dorobek muzyczny

Choć Eem Triplin nie wydał jeszcze żadnego albumu studyjnego, ma na swoim koncie trzy EP-ki. Pierwsza z nich powstała w 2019 roku i nosi tytuł "N0wh3r3". W tym samym roku powstał także krążek "No More Tears". Z kolei najnowsza publikacja artysty ujrzała światło dzienne w 2020 roku. Artysta zatytułował ją "GUTTA" i umieścił na niej 3 utwory. Są to:

  • "DEAD OPPS",
  • "BIG BAG",
  • "BIG DOG SHIT".

Eem Triplin wydał także pokaźną liczbę singli. Część z nich powstała we współpracy ze znanymi nazwiskami w świecie hip-hopu, co pozwoliło się przebić artyście do szerszej publiki. Do jego najbardziej rozpoznawalnych utworów należą m.in.: "Oh My*" czy "Let You Know". Natomiast najczęściej odtwarzane w popularnym serwisie streamingowym Spotify, gdzie artysta zgromadził ponad 2 miliony miesięcznych słuchaczy, są "AWKARD FREESTYLE", "JUST FRIENDS?", "LOUIE V", "WALKED IN" oraz wcześniej wspomniana "Let You Know".

Eem Triplin: koncerty i festiwale

Pomimo krótkiego stażu muzycznego Eem Triplin ma ją na swoim koncie liczne koncerty, występy na festiwalach, a nawet trasę koncertową. Często pojawia się na scenie w towarzystwie innych znanych raperów. Do tej pory mogliśmy go usłyszeć m.in. na Rolling Loud New York 2022 czy podczas trasy koncertowej z Luckim w największych miastach USA (m.in. Chicago, Detroit, San Francisco czy Seattle).

Z kim współpracował Eem Triplin?

Eem Triplin ma na swoim koncie współprace z kilkoma cenionymi nazwiskami z branży muzycznej. Do tej pory mogliśmy usłyszeć efekty jego kolaboracji z takimi artystami jak:

  • $NOT - we współpracy artystów powstał utwór, m.in. "Let You Know"
  • ARTIFEX27, FANTASY - we współpracy artystów powstał utwór "AMAZE ME"
  • Hxzz, Crxmson - we współpracy artystów powstał utwór "Free Throw"
  • K-KNYNE, Charlie Myles - we współpracy artystów powstał utwór "LLONELY"
  • Lucki - artyści razem wyruszyli we wspólną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych
  • KanKan - artyści wspólnie stworzyli różnorodne beaty, m.in. "Stomp" czy "Costa Rica"

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak naprawdę nazywa się Eem Triplin?
Prawdziwe imię i nazwisko Eem Triplin to Naeem Muhammad.
Ile lat ma Eem Triplin?
Eem Triplin urodził się 13 lutego 2021 roku, a więc w 2023 roku skończy 22. lata.
Skąd pochodzi Eem Triplin?
Eem Triplin pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a dokładnie z Johnstown w Pensylwanii.
Z kim współpracuje Eem Triplin?
Eem Triplin ma na swoim koncie współprace m.in. z takimi artystami jak $NOT, ARTIFEX27, FANTASY, Hxzz, Crxmson, K-KNYNE, Charlie Myles, Lucki czy KanKan.

Fani lubią też

Zobacz też