Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta DJ Gregory

DJ Gregory

DJ GregoryOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Gregory uchodzi za jednego z najciekawszych DJ-ów w Polsce. Już jako osiemnastolatek stawiał pierwsze kroki w zawodowej karierze, a od tego czasu jego rozwój zachodzi w iście imponującym tempie. Prawdopodobnie największym sukcesem w jego karierze będzie udział w zbliżającym się Malta Garden Festival 2023. Na evencie tym artysta będzie miał fantastyczne predyspozycje, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami muzycznymi. 

W jakich miejscach najczęściej gra DJ Gregory?

Wbrew powszechnym opiniom DJ Gregory jest rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Uchodzi on za jednego z najlepszych DJ-ów, a jego renoma jest determinowana przede wszystkim przez nowoczesne spojrzenie na muzykę. Imponuje on wyraźnymi i odważnymi brzmieniami, które wpadają w ucho i wprowadzają wszystkich w szampański nastrój. DJ Gregory miał okazję występować już zarówno na RMI Explosion czy RMI Summer Party, jak i w Tangled Club w Manchesterze. Artysta znany jest z tego, że reprezentuje flexy style, a jego tranceowo-houseowe miksy z ponadprzeciętną oprawą przypadły do gustu tysiącom osób na całym świecie. 

Dokonania DJ-a Gregory'ego - które warto znać?

Spektrum dokonań DJ-a Gregory'ego jest niezwykle szerokie. W branży muzycznej działa on od wielu lat, dzięki czemu zdołał poznać sporo wartościowych osób, o podobnych zainteresowaniach. Jednym z największych sukcesów tego artysty jest udział na Sunrise Festival w 2016 roku, podczas którego miał okazję zaprezentować się większemu gronu odbiorców. DJ Gregory brał również udział w Open Your Eyes czy Creamfields. Spora liczba doświadczeń oraz liczne kolaboracje z doświadczonymi DJ-ami sprawiły, że w chwili obecnej Gregory jest uznawany za topowego artystę w tej dziedzinie. 

Z jakich utworów znany jest DJ Gregory?

DJ Gregory jest znany przede wszystkim za sprawą dwóch singli. Zarówno "Break My Down", jak i "Dirty Papa" zostały z entuzjazmem przyjęte przez miłośników innowacyjnych i niestandardowych brzmień. Podczas tras koncertowych DJ Gregory miał okazję nawiązać współprace z wieloma znanymi artystami, którzy pełnią istotną rolę w jego publikacjach.  Poznanie Westbama czy ATB sprawiło, że artysta spojrzał na muzykę z innej perspektywy i jeszcze mocniej rozwinął się w swojej branży. Potwierdzeniem jego ciekawej kariery są liczne nagrody i wyróżnienia. Jednym z nich jest statuetka za największego showmana, przyznana podczas Sunset Music Awards. 

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodził się DJ Gregory?
DJ urodził się w 1976 roku w Poznaniu. Z miastem tym jest bardzo mocno związany pod kątem emocjonalnym.
Jakie są pasje DJ-a Gregory'ego?
DJ Gregory na pierwszym miejscu zawsze stawia muzykę. Po pracy w roli DJ-a chętnie słucha bluesa, popu oraz muzyki klubowej.
Kim są rodzice DJ-a Gregory'ego?
Ojciec DJ-a znany jest ze swojego zamiłowania do perkusji - swojego syna uczył grać na niej już od wczesnego dzieciństwa. Mama Gregory'ego również jest związana ze sztuką.

Fani lubią też

Zobacz też