Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Artysta Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk

Sprawdź wydarzenia
Dariusz „Daro Lew” KaźmierczukOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Dariusz Kaźmierczuk jest polskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Występuje pod pseudonimem "Daro Lew" i ku zaskoczeniu wszystkich, trafił do MMA. Występował m.in. na gali High League, Fame MMA, PLMMA oraz MMA-VIP. Swoją karierę rozpoczął w 2013 roku. Urodził się 30 listopada 1973 roku, więc jak na zawodnika MMA jest już dość wiekowy. Na swoim koncie ma wiele przegranych i dosłownie kilka zwycięstw.

Dariusz Kaźmierczuk - kariera w MMA

Jego kariera nie rozpoczęła się najlepiej. Podczas pierwszej walki przegrał z Kamilem Ksepką już w pierwszej rundzie. Kolejne siedem pojedynków nie było lepszych. Przegrywał je przez techniczne nokauty oraz poddania. Jedną z walk stoczył z Szymonem Kołeckim (mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów). Pojedynek stoczyli podczas gali PLMMA w 2017 roku. Walka trwała pół minuty i skończyła się przegraną Dariusza Kaźmierczuka. Po tym pojedynku jego kiepska passa się nie skończyła. W swojej karierze wygrał zaledwie trzy pojedynki, z czego dwa z Dawidem Harasem. Nie jest to jednak zbyt duży sukces, ponieważ ten zawodnik jest uważany za jednego z najgorszych. Jego bilans to 0 wygranych i aż 20 przegranych. Ostatnim wygranym pojedynkiem była walka stoczona w 2023 roku z "Ludwiczkiem", na którego Kaźmierczuk trafił przypadkowo. 

Dariusz Kaźmierczuk - walki MMA

W swojej karierze Dariusz Kaźmierczuk stoczył takie walki, jak m.in.:

 • wygrana z Kacprem "Ludwiczkiem" Bociańskim (MMA, High League 6, 2023 rok),
 • przegrana z Filipem Marcinkiem (FAME MMA, 2022 rok),
 • przegrana z Markiem Molakiem (MMA-VIP, 2021 rok),
 • przegrana z Szymonem Wrześniem (MMA-VIP, 2021 rok),
 • przegrana z Marcinem Najmanem (FAME MMA, 2020 rok),
 • przegrana z Fryderykiem Dąbalem (PLMMA, 2018 rok),
 • wygrana z Dawidem Harasem (MMA Cup, 2018 rok),
 • przegrana z Fryderykiem Dąbalem (PLMMA, 2017 rok),
 • przegrana z Szymonem Kołeckim (PLMMA, 2017 rok),
 • przegrana z Yurim Bybochkinem (PLMMA, 2016 rok),
 • przegrana z Michałem Labusem (Iron Cage Warriors MMA 2, 2015 rok). 

Dariusz Kaźmierczuk - znajomość z Najmanem

Podczas FAME MMA 7 Dariusz Kaźmierczuk miał okazję zawalczyć z Najmanem. Niektórzy uważali, że ta walka w ogóle nie powinna mieć miejsca, ponieważ "Daro Lew" nie jest aż tak medialną osobą. Inni zarzucali organizatorom, że specjalnie wybrali Najmanowi słabego przeciwnika, by ten w końcu wygrał. Tak się stało. Najman pokonał Kaźmierczuka już w pierwszej rundzie. "Daro Lew" się poddał podczas walki. Na tym ich znajomość się nie skończyła. Najman był organizatorem gal MMA VIP 2 oraz MMA VIP 3. Podczas drugiej gali przegrał z aktorem znanym z "Barw Szczęścia" - Markiem Molakiem. Walka zakończyła się decyzją sędziów, po tym, jak Kaźmierczuk powalony na ziemię w ogóle się nie bronił przed ciosami Molaka.

Inna aktywność Dariusza Kaźmierczuka

Dariusz Kaźmierczuk działa także na Instagramie oraz YouTube. Na Instagramie jego poczynania śledzi ponad 80 tysięcy obserwatorów. Można tam zobaczyć zapowiedzi walk, a także kawałek jego życia prywatnego. Nawiązuje tam relacje ze swoimi fanami, których - mimo wielu przegranych - ciągle przybywa. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile ważny Dariusz Kaźmierczuk?
Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk waży ok. 83 kg.
Kiedy Dariusz Kaźmierczuk wystąpił pierwszy raz jako zawodnik MMA?
Jego pierwsza walka miała miejsce podczas gali Exclusive Night 3, która odbyła się w 2013 roku.
Dlaczego Dariusz Kaźmierczuk ciągle walczy?
Włodarze FAME MMA zauważyli, że jest on dość medialną postacią, dlatego dają mu kolejne walki, taki jak pojedynek z Filipem Marcinkiem.
Jak doszło do pojedynku z "Filipkiem"?
Podczas jednej z konferencji "Filipek" wypowiedział się nieprzychylnie o "Daro Lwie". Ten podłapał temat i zaczęli walkę słowną w mediach społecznościowych. Pojedynek na pięści zakończył się przegraną Kaźmierczuka.
Dlaczego Kaźmierczuk walczył z "Ludwiczkiem"?
Do walki doszło przez przypadek. "Daro Lew" miał pojedynkować się z Przemysławem Skulskim, jednak zawodnik doznał kontuzji, przez co nie mógł wystartować. Nastąpiła więc zmiana rywali.

Fani lubią też

Zobacz też