Abelard Giza

Abelard Giza

Abelard Giza to urodzony w 1980 roku w Pruszczu Gdańskim najpopularniejszy polski stand-uper. Pomimo tego, że Abelard znany jest głównie jako komik, posiada wykształcenie filmowe. Jest bowiem scenarzystą, a także reżyserem teatralnym i filmowym. Napisał wiele tekstów satyrycznych dla magazynu Chichot.

 

W 2007 roku stworzył Grupę Impact, która zajmuje się produkcją filmową. Jego działalność filmowa przyniosła mu wiele nagród i wyróżnień. Wśród nich wymienić można między innymi OFFskara za najlepszy scenariusz filmowy („Towar”) oraz wyróżnienie na Festiwalu Filmowym w Gdyni za film „W stepie szerokim”. Rozpoznawalność przyniosły mu występy z Kabaretem Limo w latach 1999-2004, którego był założycielem i liderem. Abelard Giza bilety na występy komika sprzedają się błyskawicznie w całej Polsce. Abelard, wraz z Kacprem Rucińskim jest założycielem cyklu „Stand up: Elżbietańska w plenerze” - pierwszej, cyklicznej sceny stand-up w Trójmieście. Impreza powstała w październiku 2012 roku i gościła na swoich deskach wszystkich najlepszych komików z całej Polski. 

 

Abelard Giza stand-up

Abelard Giza występy komika od lat cieszą się niesłabnącą popularnością – Abelard nie boi się żadnych tematów, jego żarty są odważne, celne, czasem abstrakcyjne. Artysta potrafi rozśmieszać widzów do łez przez całe kilkadziesiąt minut trwania swoich występów dzięki charyzmie i niezwykłej osobowości scenicznej. Abelard Giza występy to np. „Ludzie Trzymajcie Kapelusze” czy „Proteus Vulgaris”.

Abelard Giza stand up. Abelard Giza bilety dostępne na eBilet!Abelard Giza - Często zadawane pytania

  • Abelard Piotr Giza, urodzony 15 września 1980 roku w Gdańsku, jest polskim komikiem, stand-uperem, scenarzystą oraz autorem tekstów komediowych.
  • W 1999 roku z inicjatywy Abelarda Gizy i Marcina Kulwikowskiego powstał Kabaret Limo. W kwietniu 2014 roku zespół poinformował o zbliżającym się rozwiązaniu grupy, które miało miejsce 31 grudnia 2014 roku.
  • Abelrad Giza jest twórcą programów stand-upowych takich jak : "Proteus Vulggaris", "Ludzie, trzymajcie kapelusze", "Numer 3" i "Piniata".
  • Abelard Giza jest reżyserem produkcji filmowych takich jak : "Wożonko", "Towar", "Demo", "w stepie szerokim" oraz "Swing".
  • Pierwszą nagrodę, którą uzyskał Abelard Giza był "Złoty Grombuś" w 2005 roku podczas festiwalu w Koldubach. W 2008 roku otrzymał Nagrode Miasta Gdańska dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Abelard Giza
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/