Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters

PIQUED JACKS

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

PIQUED JACKSO wydarzeniu

O wydarzeniu

Koncert Piqued Jacks odbędzie się 15 lutego 2024 w klubie Chmury w Warszawie. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Reprezentanci San Marino podczas tegorocznej Eurowizji, wystąpią w Polsce!🇵🇱 Piqued Jacks zagrają już 15 lutego 2024 roku w warszawskim klubie Chmury. Nie przegap okazji, aby doświadczyć energetycznego brzmienia włoskiej grupy na żywo! Bilety już w sprzedaży

Support: Ostatni Dzień Lata

Piqued Jacks informacje

Piqued Jacks to zespół pochodzący z małej wioski w Toskanii, założony w 2006 roku w składzie; Andrea Lazzeretti, Francesco Bini, Tommaso Oliveri i Marco Sgaramella. Ich muzykę opisuje się jako mieszankę alternatywnego rocka, indie i popu, z wpływami od Queens of the Stone Age i Arctic Monkeys po The Beatles i Pink Floyd.

Zdobyli serca słuchaczy jako support przed takimi gigantami jak Interpol, Chevelle, Balthazar i The Boomtown Rats. Ich utwory znalazły się na antenach tak znanych stacji jak Virgin Radio, MTV czy BBC Radio. To również artyści, którzy z przyjemnością występują na najważniejszych festiwalach showcase’ach, takich jak Eurosonic 2023, Linecheck, Canadian Music Week, SXSW i Mondo NYC.

W ciągu ostatniego roku dali się poznać na całym świecie - od Summerfest, czyli "Największego Festiwalu Świata" w Milwaukee, aż po Musexpo w Los Angeles, Lechlade Festival w Wielkiej Brytanii i Living Rock w Rumunii. Ich historia zawitała na stronach prestiżowych magazynów muzycznych, takich jak Rolling Stone, Billboard Italy i Vanity Fair.

Ich najnowszy album "Synchronizer" produkowany był przez takie sławy jak Julian Emery (Nothing But Thieves), Brett Shaw (Florence + The Machine) i Dan Weller (Enter Shikari). Z okazji premiery płyty skoczyli ze spadochronami z niesamowitych 4300 metrów wysokości, a następnie lądując na pasie startowym, zagrali całą listę utworów na żywo.

Zespół wystąpił na tegorocznej Eurowizji, podczas której reprezentował barwy San Marino, porywając publikę alt rockowym brzmieniem.

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też