Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Koncerty Rock MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI! - rockowe songi o wolności

MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI! - rockowe songi o wolności

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI! - rockowe songi o wolnościO wydarzeniu

O wydarzeniu

wROCK for Freedom zaprasza 24 lutego do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI!, czyli rockowe songi o wolności. Bilety na koncert MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI! - rockowe songi o wolności już dostępne.

MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI! - rockowe songi o wolności 2024

Podczas koncertu usłyszymy polskie rockowe piosenki z lat 80' oraz wolnościowe protest songi z całego świata. Oprócz tytułowego utworu "Mój jest ten kawałek podłogi" w Starym Klasztorze zabrzmią "Sen o Victorii" - Dżemu, " Chcemy być sobą" - Perfectu, "Mój dom murem podzielony" i "Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie" - Kultu , "Wolność kocham i rozumiem"- Chłopców z Placu Broni, a także "Freedom" - George'a Michaela, "Sunday, Bloody Sunday" - U2, Give Peace a Chance" i "Imagine" - Johna Lennona oraz wiele innych wolnościowych pieśni.

Śpiewać będą związani ze Starym Klasztorem wokaliści - Adeama Walkowiak, Nikola Warda, Adam Sypuła i Wojtek Dereń, a towarzyszyć im będzie WrocLove Band pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też