Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Koncerty Pop Whitney Houston Night

Whitney Houston Night

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Whitney Houston NightO wydarzeniu

O wydarzeniu

Klub Stary Klasztor zaprasza 23 lutego do Sali Witrażowej na kolejną odsłonę projektu Whitney Houston Night. To niepowtarzalna okazja do spędzenia wieczoru z nieśmiertelną muzyką Królowej Whitney – najbardziej rozpoznawalnej wokalistki wszech czasów. Whitney Houston Night bilety już w sprzedaży.

Whitney Houston Night we Wrocławiu

Charyzmatyczne utwory porwą Was do tańca, a przepiękne ballady doprowadzą do wielu wzruszeń. Potężna dawka emocji i dobrej energii towarzyszyć będzie przy takich utworach jak: I wanna dance with somebody, Queen of the night czy I will always love you.

Whitney Houston Night to projekt stworzony przez wrocławską wokalistkę Paulinę Cynkar, której na scenie towarzyszyć będą znakomici muzycy:

Wiktoria Wlaźlik - chórki

Justyna Kalbarczyk – chórki

Piotr Treliński – gitara

Ambroży Ranz – bas

Łukasz Zgoda – saksofon

Teodor Górka – piano

Michał Bednarz – perkusja

Paulina Cynkar

Paulina Cynkar - absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Wrocławska wokalistka, pianistka, skrzypaczka, która gości na dolnośląskich scenach muzycznych występując w koncertach solowych jak i zespołowych. Swoją nieprzeciętną barwą głosu i umiejętnościami prezentuje słuchaczom szeroki wachlarz muzycznych emocji. 

Od niedawna współtworzy wraz z innymi wrocławskimi wokalistkami młodego pokolenia zespół Happy New Girls. Artystka czerpie najwięcej inspiracji z polskiej i zagranicznej muzyki pop, soul, blues oraz funk.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też