Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Koncerty Rock Wilki - koncert premierowy „Wszyscy marzą o miłości”

Wilki - koncert premierowy „Wszyscy marzą o miłości”

Organizator: Music Company

Wilki - koncert premierowy „Wszyscy marzą o miłości”O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

OFERTA SPECJALNA Przy zakupie każdego Biletu VIP dodatkowo NIESPODZIANKA (odbiór w dniu wydarzenia za okazaniem biletu)

GOŚCIE SPECJALNI: PATRYCJA MARKOWSKA i SMOLASTY

27 września 2022 w Teatrze Muzycznym ROMAw WarszawieWILKI zagrają swoje największe przeboje oraz premierowe utwory takie jak np. „Liczysz się tylko Ty” czy „Podzielony świat”, zaśpiewany przez Beniamina Gawlińskiego. Wilki bilety na premierowy koncert w Warszawie już dostępne.

 

Koncert odbędzie się zarówno z okazji jubileuszu 30-lecia zespołujak i premiery najnowszego albumu „Wszyscy marzą o miłości”

 

Nie zabraknie też niespodzianek, wystąpią bowiem Goście Specjalni: PATRYCJA MARKOWSKA oraz SMOLASTY

O zespole Wilki

A tak to się wszystko zaczęło. Był rok 1992, całą Polskę opanowała Wilkomania, utwór Son of The Blue Sky zdobywał pierwsze miejsca wszystkich list przebojów, a zespół Wilki z Robertem Gawlińskim na czele, był obiektem westchnień ówczesnych nastolatek. 

 

W 2002 roku zespół zachwycił nowym albumem „4”, sprzedanym w 100 000 egzemplarzy i osiągnął kolejny sukces. Piosenki takie jak „Baśka” czy „Urke” zdobyły szczyty list przebojów. 

 

Kolejne dwa albumy studyjne wydane przez zespół osiągnęły status Gold i obfitowały w liczne hity, jak „Bohema”, „Love Story”,Słońce pokonał cień”, „Here I am”, czy „Na zawsze i na wieczność”. 

 

W 2016 WILKI wydały swój ósmy album - „Przez dziewczyny”. To najbardziej radosny i rock'n'rollowy album w ich dyskografii. 

Niezaprzeczalny wpływ na twórczość albumu miało dołączenie do grupy nowego członka: syna frontmana, Beniamina Gawlińskiego, który gra na gitarze akustycznej oraz klawiszach.

 

Trzydzieści lat później nic się nie zmieniło, Wilki wciąż grają wielkie koncerty, wciąż elektryzują publiczność, a wierni fani dorośli wraz z zespołem. 

 

Organizator koncertu:  Music Company Sp. z o.o.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też