Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Koncerty Rock Mick Harvey & Sometimes With Others

Mick Harvey & Sometimes With Others

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Mick Harvey & Sometimes With OthersO wydarzeniu

O wydarzeniu

Mick Harvey na jedynym koncercie w Polsce! Legendarny muzyk wystąpi 5 maja w Poznaniu w towarzystwie berlińskiego zespołu Sometimes With Others. Mick Harvey & Sometimes With Others bilety na koncert w Poznaniu już w sprzedaży.

Mick Harvey & Sometimes With Others w Poznaniu

Mick Harvey jest muzykiem, producentem i kompozytorem znanym ze swojej 45 letniej kariery związanej z zespołami The Birthday Party i The Bad Seeds oraz współpracę z PJ Harvey i Nickiem Cavem. Poza komponowaniem do wielu pełno i krótkometrażowych filmów, na przestrzeni ostatnich 20 lat Harvey nagrał również 8 albumów solowych. W 2023 artysta będzie prezentował swój najnowszy materiał “Five Ways To Say Goodbye” oraz płytę nagraną w duecie z meksykańską wokalistką Armandą Acevedo na serii koncertów w towarzystwie berlińskiego zespołu Sometimes With Others - kolektywu, którego muzyka jest wypadkową mieszanki rocka, dronu, minimalizmu, jazzu i bluesa. Wszystko to można usłyszeć na ich najnowszym, wydanym nakładem hamburskiej wytwórni winyli artystycznych Grand Chess, debiucie “Nous”.

 

The Invisible Blue Unicorns: A Musical Phantasmagoria with Mick Harvey, Amanda Acevedo, J.P. Shilo and Sometimes With Others

 

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też