Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival
Home Koncerty Inne MARCIN PATRZAŁEK - INSTRUMENTALIZM

MARCIN PATRZAŁEK - INSTRUMENTALIZM

Organizator: ESKANDER

MARCIN PATRZAŁEK - INSTRUMENTALIZMO wydarzeniu

O wydarzeniu

Po ogromnym sukcesie pierwszej polskiej trasy Marcin Patrzałek wraca na scenę z kolejnym projektem! Zapraszamy na koncerty dwudziestodwuletniego gitarowego geniusza, który oczarował świat. Marcin Patrzałek Instrumentalizm bilety na koncerty już w sprzedaży.

 

ZMIANA DATY:

  • Łódź 9.10.2023 - koncert przeniesiony na 13.11.2023

Marcin Patrzałek informacje

Światowy fenomen gitary stawia ten instrument strunowy w świetle reflektorów i czyni z niego najważniejszego bohatera koncertu, jednocześnie pokazując, jak wiele można przekazać za pomocą gitary właśnie.

Marcin Patrzałek - objawienie America's Got Talent, zwycięzca Must Be the Music, wirtuoz, kompozytor i artysta, który wymyka się sztywnym ramom, tworząc zupełnie nową definicję muzyki gitarowej.

Trasa Instrumentalizm to połączenie najbardziej znanych aranżacji klasycznych, coverów współczesnych utworów oraz prezentacja autorskich kompozycji. Wyrusz w muzyczną podróż od V Symfonii Beethovena, przez Kashmir Led Zeppelinów, aż po wirtuozerskie autorskie kompozycje. To wszystko w nowym wydaniu z potężnym wsparciem perkusji, basu, smyczków, i elektroniki.

Styl perkusyjny, który Marcin Patrzałek wykonuje na gitarze od wielu lat, umożliwia przedstawienie znanych słuchaczom utworów w zupełnie niecodziennym wydaniu.

Prezentujemy unikatowy koncert, który łączy najbardziej popularne wykonania, m.in. z America's Got Talent, wraz z nową twórczością, wzbogacone elektroniką i innymi instrumentami. Poznaj absolutnie nowe brzmienie gitary, zachwycającej na tle znakomitego zespołu.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też