Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Des Rocs

10-11.10.2024 Kraków, Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Des RocsBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Kraków

DES ROCS
czwartek
10.10.2024
20:00

DES ROCS

Kraków, Klub Zaścianek

Warszawa

DES ROCS
piątek
11.10.2024
20:00

DES ROCS

Warszawa, Klub Hydrozagadka

O wydarzeniu

Rock’n’rolla ma w sercu, przebojami sypie jak z rękawa, a swoją charyzmą przypomina kogoś pomiędzy Freddiem Mercurym a Elvisem Presleyem. Des Rocs, bo o nim mowa, zagra jesienią dwa koncerty w Polsce: w krakowskim Zaścianku oraz w stołecznej Hydrozagadce, w ramach trasy promującej jego ostatni album “Dream Machine”. Bilety na koncerty Des Rocs już w sprzedaży.

Des Rocs informacje

“Pojawiłem się na Ziemi, żeby wciągnąć rock’n’rolla w XXI wiek. Jeśli będę musiał kopać i wrzeszczeć, żeby to osiągnąć, zrobię to” - mówi ambitny chudzielec z Nowego Jorku i patrząc na ostatnie lata jest na dobrej drodze do realizacji swojego planu. Ukrywający się pod pseudonimem Des Rocs Danny Rocco dość szybko z poziomu wrzucania do sieci kawałków ze swojej nowojorskiej sypialni przeszedł do blisko 250 milionów streamów, podboju notowań z muzyką rockową oraz alternatywną, a nawet do supportowania The Rolling Stones. Zaczynał od założonego z kumplami ze szkoły zespołu Secret Weapons, z którym supportowali m.in. Weezer, Fall Out Boy czy Panic! At The Disco, ale wraz z wydaniem w 2018 roku debiutanckiej EP “Let The Vultures In” Des rozpoczął karierę solową. 

W zeszłym roku nakładem wytwórni Sumerian ukazał się jego drugi duży album “Dream Machine”. Na krążek składa się 9 niezwykle hiciarskich utworów, w których Des umiejętnie łączy inspiracje z najlepszych źródeł rocka ze swoim innowacyjnym, świeżym podejściem, a z tej mieszanki powstaje styl, który sam określa jako “bedroom arena-rock”. Z tych kawałków bije niesamowita energia, którą najmocniej odczujecie na koncertach, więc koniecznie wpadajcie zobaczyć go na żywo, to zaczniecie kopać, wrzeszczeć i walczyć o rock’n’rolla razem z nim. 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też