Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Pub Bila

Pub Bila

Lublin, Peowiaków 13a
Pub BilaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Lublin to miasto, w którym znajduje się wiele klimatycznych miejsc, dedykowanym miłośnikom muzyki. Jednym z nich jest Pub Bila zlokalizowany na Starym Mieście, w pobliżu Politechniki Lubelskiej. Pub oferuje klientom świeże piwo i wyszukane drinki oraz różnego rodzaju przekąski na zimno i na ciepło. Można tu pograć w lotki, spotkać się ze znajomymi oraz posłuchać muzyki na żywo, w ramach organizowanych w pubie z regularną częstotliwością koncertów.

Cykliczną imprezą jest m.in. karaoke oraz jam session.

Lokal można także wynająć w celu organizacji imprezy okolicznościowej lub eventu artystycznego. Wyjątkowy charakter i sposób prowadzenia tego miejsca sprawiły, że Pub Bila od 3 lat jest laureatem konkursu Orły Gastronomii, a w 2020 roku zdobył zaszczytne 3 miejsce na podium. Jakie wydarzenia i atrakcje czekają na gości tego przybytku? Jakie są najciekawsze wydarzenia, które odbyły się na terenie tego obiektu w minionych latach?

Pub Bila – wydarzenia i koncerty

Pub Bila to miejsce, które wyróżnia się rockowym zacięciem, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gitarowego grania. Tradycyjnie w każdy wtorek i piątek odbywa się tu Jam Session, w ramach którego lokalni i przyjezdni artyści grają na żywo muzykę bluesową i rockową. Organizacji takich spotkań sprzyja przestronne wnętrze, profesjonalne nagłośnienie oraz klubowa scena. Sobotnie imprezy upływają pod znakiem karaoke, kiedy to pubowi goście mogą spróbować swoich sił w repertuarze znanych i lubianych wykonawców – zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Poza cyklicznymi imprezami w Pubie Bila odbywają się także specjalne eventy i koncerty. Wśród nich warto wymienić Halloweenowe Karaoke, czyli imprezę przebieraną z dreszczykiem emocji, 30te urodziny pubu z genialną muzyką na żywo oraz…koncert muzyki żeglarskiej! W ramach spotkania "Piosenki żeglarskie w Pubie Bila" zagrał Adam "Tołdi" Kubiarczyk. W pubie miały miejsce także imprezy z okazji Mikołajek i Andrzejek. Lokal jest także gospodarzem imprez okolicznościowych i eventów kulturalnych.

Oprócz koncertów i imprez karaoke Pub Bila uczestniczy także w różnych projektach artystycznych. Przykładem takiej imprezy była projekcja filmu "Sztynort 1935" w okularach do wirtualnej rzeczywistości. "Sztynort 1935" to pełnometrażowy firm wyprodukowany w technologii VR. Jego Fabuła rozgrywa się w pałacu w Sztynorcie, własności rodziny von Esti, na dwa tygodnie przed opublikowaniem ustaw rasowych w Norymberdze.

Pub Bila – bilety na wydarzenia

Pełen zróżnicowanych eventów harmonogram i ciekawy program, skierowany do wielu zróżnicowanych grup odbiorców sprawiają, że Pub Bila jest ważnym miejscem na artystyczno-imprezowej mapie Lublina. Bilety na wydarzenia i koncerty można nabyć zarówno w samym lokalu, jak i drogą online – m.in. za pośrednictwem strony eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Pub Bila?
Pub BILA zlokalizowany jest w Lublinie przy ulicy Peowiaków 13a. Bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta, Śródmieścia i Politechniki sprawiają, że lokal chętnie odwiedzany jest zarówno przez miejscowych, studentów, jak i turystów.
Jakie wydarzenie odbywają się w Pubie Bila w Lublinie?
W klubie Bila odbył się koncert “Piosenki żeglarskie w Pubie Bila” oraz projekcja filmu VR “Sztynort 1935”. W pubie cyklicznie odbywają się koncerty Jam Session oraz imprezy karaoke.
Kiedy został otworzony Pub Bila?
Pub Bila to lokal z bogatą, pełną interesujących wydarzeń kulturalnych przeszłością, który może pochwalić się ponad 30-letnią obecnością na mapie Lublina.

Fani lubią też

Zobacz też