Galeria Malta Poznań

Galeria Malta Poznań

Galeria Malta to centru handlowe mieszczące się w Poznaniu. Do użytku publicznego zostało oddane  w 2009 roku. Mieści się przy ulicy Maltańskiej 1, w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i wypoczynkowych terenów Malty.

 

Mieści się tu 170 sklepów, punktów usługowych, kawiarni, restauracji oraz Multikino, klub fitness i plac zabaw dla dzieci. Galeria handlowa przystosowana jest też do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Multikino w Poznaniu

Multikino Poznań Malta to 10 sal różnorodnej wielkości – od 34 do 126 osobowych. Wszystkie fotele w Multikinie Malta, to fotele superVIP, które umożliwiają oglądanie filmów w pozycji półleżącej. Fotele posiadają dwa przyciski, dzięki którym widz sam steruje ich ustawieniem, decydując o najwygodniejszej dla siebie pozycji podczas oglądanego seansu. 

 

W kinie wykorzystano najnowsze technologie, projektory cyfrowe i wyjątkowej jakości dźwięk sprawiają, że jakość seansów zadowoli nawet najbardziej wymagających kinomanów.  Bilety do Multikina można nabyć w formie tradycyjnej przed seansem lub w formie cyfrowej jako bilet online lub voucher Multikino, który umożliwia zobaczenie wybranego filmu w dowolnym czasie.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, GNU Licencja Wolnej Dokumentacji

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Galeria Malta Poznań
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Maltańska 1
61-131 Poznań
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/